VArmasti muutosten kevät

tiedossahan se on että tiemme eroavat keväällä. Sitten se yhteydenpito onkin vapaaehtoista
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti joku kertoo mulle suoraan, mitä mun pitää tehdä. En enää pysty yhdistelemään asioita. Liika on liikaa. Nyt mulla on liikaa asioita ja yhdistelen jo vääriäkin asioita.

Äänestä
  • Rohkaistu ja juttele jonkun hyvän ystäväsi kanssa.
    Asiat saatta selkiytyä kun ne sanotaan ääneen ja keskustellaan ulos...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vapaaehtoisuus kirjoitti:

tiedossahan se on että tiemme eroavat keväällä. Sitten se yhteydenpito onkin vapaaehtoista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu