siis nuoripari tässä 50v mies joka haluisi olla kolmas pyörä ja kiihottua kun mies katselee kun vaimoa pannaan kunnola.
kokeilu
6
1107
Vastaukset
- kunnola
opettele kirjoittamaan ja mene hoitoon ( kunnola )
- vaimoni toive
Vaimoni haluais panna vieraan miehen kanssa oikein kunnolla kaikissa asennoissa samalla kun minä katselen vieressä, saamme siitä molemmat mahtavan tyydytyksen.
- vaimoni toive
Olemme itäsuomesta mutta etäisyys ei ole mikään ongelma. Vaimoni haluaa myös että häntä pannaan suuhun ja saa imeä koko lastin.
Koitetaan järjestää. - Mies4105
vaimoni toive kirjoitti:
Olemme itäsuomesta mutta etäisyys ei ole mikään ongelma. Vaimoni haluaa myös että häntä pannaan suuhun ja saa imeä koko lastin.
Koitetaan järjestää.Tarkemmin..mistä päin itä suomea?Minä kaakonkulmalta....
Mies4105 kirjoitti:
Tarkemmin..mistä päin itä suomea?Minä kaakonkulmalta....
minä itäsuomesta laita viestiä tulen avuksi mielelläni
- M30
vaimoni toive kirjoitti:
Olemme itäsuomesta mutta etäisyys ei ole mikään ongelma. Vaimoni haluaa myös että häntä pannaan suuhun ja saa imeä koko lastin.
Koitetaan järjestää.Hei!
Minuakin kiinnostaa tällainen toiminta. Olen Itä-Suomesta, tarkemmin kaakosta. Ikää minulla on 30 vuotta, olen normaalivartaloinen. Kuinka asiassa mahdollisesti eteenpäin?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532325Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖271354Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut871106Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt551062Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me1741026Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.12941- 88914
- 68903
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22843Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu10833