urpoille luettavaa

582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vai että urpoille..? Laitoit linkin keskustelusta, jossa vastailet jälleen kerran itsellesi. Uskotko ihan oikeasti itse noihin juttuihisi? Et sinä saa Fordin myyntiä laskuun toiminnallasi, Toyotavihaajia sen sijaan tulee pahasti yli menevän uhoamisen vuoksi. Se on harmi, sillä syytönhän automerkki on fanittajan hölmöilyyn.

Äänestä

Alkaa toyota miesten häiriköinti VIT***AAN!!!

Nähdää Toyota palstalla sitten!!!!!!


hahahhahha...

hehehhehehhehehehheheh.....

Äänestä

eikös fordi kilpailekkin skodan kans samassa sarjassa,kakkosluokan katiskoita,ja huonot jälleenmyyntiarvot,vikoje saattelemana

Äänestä

tero aivotoon urpo päässy avohoitoon kun jälleeen on ilmestyny näille foordin sivuille!!!

Äänestä
  • Uusi moottori tulossa.taas kohta ford korjaamoon entistä pitemmät jonot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juna meni jo kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/10502669#comment-54028878

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu