Seuraaja

Akka on taas pannut sanat suuhun, huomaa aina hyvin milloin.


Olette te niin sairaita ei voi muuta sanoa.
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikkihan varmaan sun mielestä kuolaa sun saatanan miehen perään. Anna nyt muidenkin ihmisten elää elämäänsä rauhassa ilman että koko ajan painat muita alas. Kukaan ei ole kiinnostunut miehestäsi sen voin sanoa. Mutta sun käytös alkaa kyllästyttää ja tämä jatkuva kyttäys ja paskan puhuminen.

Äänestä

Ei sitä tiedä jos joku kyttäis mun miestä...

Äänestä
  • MENE HOITOON, olet paha ihmisille koska kuvittelet että miehesi vehtaa kaikkien kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MIIA selvisi sekin kirjoitti:

Akka on taas pannut sanat suuhun, huomaa aina hyvin milloin.


Olette te niin sairaita ei voi muuta sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu