Brahms/nielsen sekopää on muuten skitsofreenikko. AIkamoista juttua löytyy tästä kaverista netistä...
"onneni on olla herraa lähellä!"
"onneni on olla herraa lähellä!"
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
en tiedä mitä ongelmia sillä on...onko skitsofreenikko vaiko mikä...mut natsi se on joka tapauksessa..
Totta varmaankin tuon klassisen äksyilijän osalta, mutta sinä puolestasi olet harvinaisen tyhmä musiikkikäsityksesi osalta. Tähän toki vaikuttaa mittaava tietovajeesi, jota olet taas tänne ammattikoulupohjalta tullut esittelemään.
Vaihda muuten jo tuo asioaton nimimerkki; se on tapauksessasi suorastaan harvinaisen typerä veto.
Totta luultavasti tuon klassisen fanaatikon osalta, mutta sinä puolestasi olet harvinaisen tyhmä musiikkikäsityksessäsi - jopa tällä Beatlespalstalla. Tähän tietysti vaikuttaa mittava tietovajeesi, jota olet taas putkahtanut tänne esittelemään.
Vaihda kuitenkin tuo nimerkkisi jo viimein, jopa sinun tapauksessasi se on harvinaisen typerä veto.
Onneni on olla herraa lähelläää....
Säälittävä tapaus, tuntee Beatlesin ja Abban ja siinä sivussa Finlandian mitenkuten. Sen seurauksena on sitten alkanut käyttää moista nimimerkkiä; kyse ei ole skitsofreenikosta tai muustakaan diagnosoidusta vaan yksinkertaisesti vain tyhmyydestä.
Onneni on olla herraa lähelläää!!!!!
Tuo väitetty skitsofreenikkous on loukkaavaa ja asiatonta!
Miksi popparit ja Beatles-fanit erityisesti haukkuvat ja räyhäävät?
Koska MITÄÄN eväitä puhua musiikista ei ole ........
http://katie73.files.wordpress.com/2011/07/dont-feed-the-troll.jpg
riittää.
Klassinen sattuu olemaan ainoa musiikki, jossa on polyfoniaa.
kiusaajia/toisten ihmisten musiikkimaun halveksijoita edelleen riittää tälläkin foorumilla.
Se on klasarin päätehtävä. Henkinen vaje johtaa hallitsemattomaan käytökseen.
sivistynyt klasari. no sinä et ole. sellaisia toki on. sinä et. sinä olet henkistä vajautta päästä varpaisiiin :D ::D :D:D:D:D:dD:D: ahahahahahahhahaha
Mikset osaa erottaa eri ilmiöitä?
Klassinen on ainoa musiikkilaji jossa on kehittynyttä tai minkäänsortin kontrapunktia?
Sitä koitetaan päihinne takoa, ei kiusaamisesta siis olekaan kysymys!
Kyllä nimenomaan kiusaamisesta on kyse, kukaan ei nimittäin ole PYYTÄNYT takomaan päähänsä yhtään mitään! Mikä siinä on niin vaikeaa ymmärtää?
Klasari ei ymmärrä kuin klassisen totuuden. Olisi kiva tietää, missä elämän vaiheessa se sekosi, niin voisi sitten varoittaa muita tulevasta. Toisaalta meillä on aika hyvä terveydenhuolto ja hyvät kontrollit, joilla autetaan hädässä olevia. Klasari vain jotenkin pääsi sen seulan läpi.
Taidatkin olla kokoomuslainen takapuuppari kun tuollaisessa harhassa yhteiskunnan tukirakenteiden toimivuudesta elät?
teille on nyt sanottu että te kiusaatte.
jos jatkaisitte samaa rataa yläasteen pihalla huomauttamisesta huolimatta, niin seuraavaksi saisitte pahasti turpaanne. teitä ei ole kukaan pyytänyt tänne toisten musiikkimakua halveksimaan.
suksikaa.
Juuri näin toimii poppari; turpaan jne...kannattaisi tosiaan alkaa käyttää tuota tunnistetta "itseäni huomattavasti sivistyneempi henkilö" niin kuin kehotus jo kuuluikin.