Jollakin on sit

ilmeisesti ollut huono päivä. No toivottavasti tämä tuleva on parempi :)
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla ei ole ollut kovin kaksinen päivä tosin en ole sitä täällä kyllä purkanutkaan, olen nukkunut paljon tänään. Kunhan tulin toivottamaan hyvää yötä eräälle. Joten hyvää yötä hänelle ja aloittajalle ja vaikka koko palstalle.

Äänestä

Miten se parempi voisi olla?

Äänestä

oli muuten mukava päivä, mutta täällä palstalla näkyis olevan semmonen luovuttamisen tunnelma, mikähän näissä viikon viimeisissä päivissä oikein on, kun on aina ollut niin masentavaa luettavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuku hyvin. kirjoitti:

ilmeisesti ollut huono päivä. No toivottavasti tämä tuleva on parempi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu