Tullaan porukalla sinne käymään.
Kertokaas ystävällisesti paras kepsupaikka Kouvolassa. Tavoitteena syödä kepsut joka kaupungissa.
Kertokaas ystävällisesti paras kepsupaikka Kouvolassa. Tavoitteena syödä kepsut joka kaupungissa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Onnea teidän harrastukselle. Ette tartte siinä mitään apua. Jos tavoitteenne on syödä ählämiä, näitä ravintoloita löytyy helpommin kuin mitään muuta.
Jos yrittäisitte ajaa jokaisen kaupungin läpi näkemättä ainoatakaan pizza-kebab-"ravintolaa", siitä löytäisitte haastetta.
Tätähän minä en kysynyt.
Kuvastaako tämä kouvolalaisten asennetta toispaikkakuntalaisiin?
Mites käviskös Amarillo,Rosso ja Neville?
Roni, sama porukka ollut vuosikaudet puikoissa, eikä eväätkään ole mitään huonoja.
No niin. Sinne siis.
Kiitos.
"Rosso"
En vaan tajua miksi käydä paikassa, jossa pieni ateria... joku pikkupihvi ranskalaisilla maksaa tuplat enemmän kuin kebab ravintoloiden lounaat?
Miksi maksaa ateriasta tuplahinta kun puolet halvemmalla kebabbiloissa saa mahansa täyteen?
ihmeporukkaa nää rossoilijat kun maksaa ja syö kuin hiiret. No ei siinä mitään, jääpähän meille fiksummille sitten tilaa kebabbiloissa.
Menkää Sip-Sakiin, löytyy helposti kävelykadun pohjoispäästä. Maukas ruoka ja hyvä palvelu. SUOSITTELEN.
Remo