Voice of Finland

Likka vetää aikas hyvin :)
6190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

joka päivä ;)

Äänestä

Kaunista laulantaa, ja niin kauniita naisia. Täytyy sanoa, vaikka itsekkin olen nainen. Upeaa aina nähdä kun joku heittäytyy siihen mitä tekee. Täytyykin alkaa seuraamaan tätä ohjelmaa parempi kuin se toinen.

Äänestä

Mua otti päähän kun se J-P Salo ei päässyt jatkoon =( . Upeita laulajia kaikki, jäi mieleen se tyttö, joka soitti ukuleleä ja lauloi Beatlesin All my loving. Se sokea laulaja veti upeesti sen biisin, oli yks parhaita. Mahtavia laulajia, hyviä biisejä. Harmi, kun aina joku joutuu pois =( .

Äänestä
  • Selja on paras. Tähkä halusi iskelmäjollottajia jatkoon. Tähkä ei näköjään ymmärrä musiikista ja todellisesta lahjakkuudesta mitään. Lauri valitsi keskinkertaisia mitättömyyksiä jatkoon. Vaikka Selja on se oikea maailman tähti joka menee ilman Voiceakin vielä maailmalle. Mutta Tähkä näytti keskaria lahjakkuudelle valitsemalla tylsiä iskelmämitättömyyksiä jatkoon. Valerielle oli valittu mahdollisimman kammottava ja unettava biisi.

    Maikkelin joukkueessa on sentään Mikko ja Kimmo. Molemmat kovia rocklaulajia. Miksi Monroe valitsi Kristan sijaan äänenmurrosta odottavan kimittäjän. Oliko Krista liian rankkaa kamaa Monroelle. Vai aikooko perustaa Tonin kanssa poikabändin Take Thatin tyyliin?

    Äänestä

Mullekin sanotaan noin usein, mutta siitä on pois "aikas"-sana.

Äänestä
  • Aikas hauskasti sanottu.
    Likkakin vetelee hyvin... ai mitä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvin laulaa kirjoitti:

Likka vetää aikas hyvin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu