Liian kova pallo???

Ollaan innostuttu kavereiden kanssa hieman höntsäileen, mutta pallossa on liikaa ilmaa, eli liian kova. Miten pallosta saa ilmaa pihalle????
14125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ooks sä vähä tyhmä ku et pallost osaa ilmaa pois ottaa... no täs on hyvä vinkki kato hommaat jostai sellase jutska mikä pallo pumpuis on siinä pääs ja työnnät sen siihe reikää joka on siin pallos ja yllätys yllätys ilma alkaa pihistä pois...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Innostunut pelimies kirjoitti:

Ollaan innostuttu kavereiden kanssa hieman höntsäileen, mutta pallossa on liikaa ilmaa, eli liian kova. Miten pallosta saa ilmaa pihalle????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu