piika ja renki

marguerite

Työt alkoivat joka päivä hyvin aikaisin aamulla isäntäväen tilalla. Tila oli suuri ja työtä riitti lähes päivittäin pitkälle iltaan saakka. Ja kun vihdoin koitti vapaa-aika eivät työntekijät jaksaneet tehdä mitään vaan painuivat suorinta tietä vällyjen alle lepäämään.
Eräällä tilalla oli kova hulina päällä. Isäntä oli lähtenyt liikeasioille naapurikylään ja emännälle oli jäänyt paljon tekemistä. Onneksi apuna olivat rengit, jotka hoitivat miehille sopivat työt: karjan, korjaustyöt, peltotyöt... Sekä emännän apuna piiat, jotka ahersivat rouvan apuna sisällä talossa, mattoja pesten, pyykkejä ripustaen, lapsia hoitaen.

Heinähankoon nojaten renki lauma päästeli suustaan hävyttömyyksiä heinänkorsi suusta riippuen, kun piika, Inkeri, ripusti isäntäperheen pyykkejä narulle. Poskilla tuntui pieni kuumotus ja Inkeri käänsi äkkiä kasvonsa pois rengeistä. Tuollainenhan ei sopinut ollenkaan, Inkeri tiesi,mutta jostain syystä hän tunsi kiinnostusta renkejä kohtaan ja erityisesti yhtä heistä kohtaan. Sen yhden nimi oli Markku. Markulla oli kuluneet housut ja venähtänyt paita päällään. Päässä tuolla komeudella oli vanha lakki, jota oli turhaan yritetty korjata useammasta kohtaan. Markulla oli kauniit kasvonpiirteet ja hän vaikutti hyvin rehelliseltä kaverilta. Kovin hyvin ei Inkeri Markkua tuntenut, ainoastaan sen verran mitä oli kuullut Markun ruokapöydässä jutelleen muiden renkien kanssa. Eräänkin kerran Inkeri muistaa hyvin ja sen muisteleminen aiheuttaa edelleenkin kutinaa vatsanpohjassa. Kun Inkeri oli kattanut pöydän ahkerille työmiehille, olivat rengit leikillään siepanneet Inkerin mukaan railakkaaseen tanssahteluun tuvan lattialla. Inkeriä oli hävettänyt ja koko hetken ajan hän oli toivonut,ettei isäntäväki näkisi. Kaikki pelot kuitenkin hävisivät, kun hän tajusi tuijottavan sinisiin silmiin ja nauravaan suuhun, se oli Markku. Markun syli oli tuntunut tuolloin niin turvalliselta paikalta ja Inkeri oli tuntenut jotain kummallista silloin sisällään. Aivan kuin Markku olisi ollut hänelle maailman tärkein, sydän oli hakannut kuin mies halkoja, kädet vapisseet ja polvet olivat tuntuneet hyytelöltä. Sitten Markun tilalle oli tullut toinen renki ja taas pyörähdeltiin villisti tuvan lattialla, kunnes rouva tuli tupaan. Siinä oli äkkiä naurun remakka loppunut ja rengit istuneet paikoillensa. Inkeri häpesi ja rouva oli kattonut tyttöä häijysti. Inkeri jatkoi ruuan laittoa eikä katsonutkaan enää renkeihin päin. Illempana rouva oli pitänyt Inkerille pitkän saarnan siitä, miten tuli käyttäytyä.

Pyykit oli vihdoin ripustettu ja lämmin kesätuuli puhalteli kuivattaen niitä samalla. Inkeri suuntasi seuraavaksi kanalaan, rouva tarvitsi tuoreita kananmunia leivontaan. Rengit olivat tympääntyneet odottamaan Inkerin reaktiota häpeällisille kommenteille ja palanneet kukin omiin töihinsä. Inkeriä harmitti, toisaalta hän olisi kovin mielellään nähnyt taas ne siniset silmät ja nauravan suun..
Kanalaan kuljettiin ison heinälahdon läpi. Kanojen kotkotus kantautui jo vaimeasti korviin ja Inkeri valmistautui menemään sisään kanalaan. Hän sieppasi oven vierestä verkosta kyhätyn häkin, jonka pohja oli avoin. Se oli tehty ilkeää kukkoa varten, joka hyökkäsi aina kimppuun, kun ihminen astui sisään.
Kananmunat poimittuaan Inkeri päästi kukon vapaaksi, joka juoksi niskasulkiaan pörhentäen heti kierrokselleen tarkistamaan, että kaikki kanat olivat tallessa. Inkeri hymyili.

Heinäladossa tuoksui uusi, vasta tehty heinä. Inkeri oli säikähtää, kun yhtäkkiä heinien seasta hankoa hielutellen lähestyi yksi rengeistä. Heinä vain pöllysi, kun renki viskoi heiniä yhteen nurkkaan. Inkeri oli juuri jatkamassa matkaansa, kun hämärästä pisti esiin tutut silmät. Markku.
Markku hymyili Inkerille ja Inkeristä tuntui kuin lempeä kesätuuli olisi siepannut hänet mukaansa ja lennättänyt taivaisiin. Noissa silmissä oli jotain.
Markku tuli heinistä pois ja nojasi taas hankoonsa,kuten aiemminkin. Hän antoi silmiensä vaeltaa Inkerin vartalolla ja hymyili sitten taas. Inkeri kurkki ympärilleen ja talolle, ettei isäntäväki vain näkisi.
- Tuli se rouva silloin viime kerralla pahaan aikaan, Markku totesi ja pyyhkäisi hikeä otsaltaan. Inkeri naurahti ujosti vastaukseksi.
Markku tuli käsi ojossa Inkeriä kohti ja Inkeri tarttui vahvaan puristukseen.
- Markku, mies esittäytyi.
- Inkeri.
Vahva, mutta samalla hyvin hellä käsi piti Inkerin kättä puristuksessa pitkään. Siniset silmät katsoivat pitkään. Inkeri nielaisi. Polvet tuntuivat taas hyytelöltä ja käsi olisi varmasti tärissyt jossei se olisi ollut Markun käden puristuksessa. Sydänkin hakkasi rintaa. Sitten tapahtui jotain, mitä Inkeri ei osannut odottaan, mistä rouva oli aina varoitellut. Markku veti Inkerin kiinni itseensä ja painoi huulensa Inkerin huulille. Inkeri oli suorastaan kauhuissaan, mutta ei pistänyt vastaan vaikka Markun käsi hieroi selkää ja lantiota. Jalat eivät enää tutisseet ja sydänkään ei hakannut samalla tavalla mitä aiemmin.
Hellästi Markku silitti Inkerin poskea, olkapäätä.
-Mennään tuonne ylös, Markku kuiskasi ja näytti heinäparvea jonne vei jyrkät portaat.
Heinäparvella oli hämärää, vain ohut pölyinen valonsäde pilkisti seinässä olevasta reiästä. Joka puolella oli heinää, vasta tehtyä, pehmeää heinää.
Inkeri hengitti raskaasti ja toivoi ettei kukaan näkisi. Hitaasti Markku avasi Inkerin mekon, joka tippui parven lattialle nostaen ilmaan pienen pölykasan. Inkerillä oli päällään ohuet rintaliivit ja pikkuhousut. Markku riisui nekin. Inkeri oli aivan alasti hämärällä parvella.
Markku riisui myös itsensä ja hänen housuistaan esitäytyi seisova kalu. Siinä vaiheessa Inkeriä pelotti. Ei tuollainen mahtuisi koskaan hänen sisäänsä, neitsyt kun oli ja muutenkin kovin pieni ruumiinrakenteeltaan. Silmät kauhuissaan hän katsoi Markun kalua, joka sojotti kattoa kohti kuin heinähanko.

He kävivät maate heinille jotka pistelivät hieman selkää. Markun käsi vaelteli Inkerin paljaalla vartalolla kuin lumottu. Käsi hiveli vatsaa ja puristautui rinnan päälle. Inkeri huokaisi. Hellästi Markku hieroi pientä kiinteää rintaa, joka toi mieleen herkullisen näköisen omenan. Inkeri värähteli. Markun kosketus oli kuin sähköisku.

Markku painoi huulensa Inkerin rinnalle, nuolaisi nänniä joka kohosi kovaksi nipukaksi pienessä hetkessä. Inkeri sulki silmänsä. Markku pyöritteli kieltään nänneillä vuorotellen, näykkäisi välillä ja hieroi kevyesti. Inkeri voihki hiljaa.
Käsi liukui hitaasti jalkoväliin ja sormet saavuttivat karvoituksen. Inkeri värähti. Markku kohottautui ja levitti Inkerin jalkoja hieman. Sormi siveli jalkoväliä, karvoitusta. Pian Markku levitti häpyhuulia ja nuolaisi. Inkeri parkaisi ja hänen hengityksensä kävi raskaaksi. Kieli nuoli pillua taitavasti. Pyörähti varovasti klitoriksen ympärillä, upposi sisälle kosteaan koko pituudeltaan ja sai Inkerin voihkimaan äänekkäämmin. Sormi upposi kielen tilalle emättimeen, työntyi koko pituudeltaan sisään ja aloitti hitaat työnnöt. Inkeri huohotti ja voihki, lantio pyöri sormea vasten kun orgasmi oli jo lähellä. Markku kiihdytti vauhtiaan työnnellessään sormeaan Inkerin vakoon, kieli lipoi klitorista nopeasti ja vaativasti. Inkeri purkautui kiljaisten ensimmäiseen orgasmiinsa vartalo vavahdellen.
Kauaa ei Inkeri ehtinyt levätä, kun tunsi sormea paljon paksumman työntyvän sisäänsä hitaasti. Markku levitti Inkerin jalkoja vielä enemmän irti toisistaan. Inkeri parkui ja kyyneleet valuivat tämän silmistä, kun kalu upposi sentti sentiltä syvemmälle neitseelliseen emättimeen.
Perille päästyään Markku aloitti hitaat työnnöt. Jonkin aikaa Inkeri vain parkui ja itki, kunnes alkoi pikkuhiljaa rentoutumaan, päästä mukaan hetkeen, voihkia ja väristä kiihkosta. Parven lattia narahteli joka kerta, kun Markku työntyi syvälle Inkerin sisään ja Inkeri liikkui Markun alla työntöjen tahdissa. Markku kiihdytti koko ajan tahtiaan ja sai Inkerin huutamaan himonsa julki entistä kovempaa.
Markku puski voimiensa takaa ens takaisin pussit Inkerin takapuolta hakaten. Renki ähisi ja puhisi, tiukka pillu puristeli ja sykki kalun ympärillä tehden Markun olosta entistä kiimaisemman. Inkerin voihkinta ja Markun murina sekottui parvella, heinät pistelivät Inkerin selkää kipeästi vauhdin hurmassa. Inkeri avasi pitkästä aikaa silmänsä ja näki hämärässä kuinka pitkä kalu upposi yhä uudestaan ja uudestaan hänen sisäänsä. Hiljaa Inkeri vei kätensä klitorikselleen ja pyöritteli tätä villisti. Suusta purkautui kova voihkinta ja pian Inkeri jo tunsikin, kuinka orgasmi saapui ja tärisytti koko kehoa, Inkeri kiljui. Markku karjahteli myös ja sai pian oman orgasminsa laueten Inkerin sisään.
Markku rojahti Inkerin viereen. Molemmat hengittivät pitkään epätasaisesti hymyillen toisilleen, sanomatta sanaakaan. Ympäröivä maailma oli unohtunut äskeisessä tohinassa ja Inkerin estot kadonneet kauas pois.
Paluu omaan maailmaan tapahtui kolisten, kun portaikosta pisti esiin pää ja kohta koko mies.
- En voinut olla kuulematta äskeistä, möreä miesääni sanoi ja kun tulijan kasvot osuivat pölyiseen valonsäteeseen, Markku nousi ylös.
- Kalevi, Markku sanoi hiljaa. Inkeri oli vetänyt rintojensa suojaksi Markun paidan.
Kalevi oli renki myös. Iso ja vahva nuori mies, Markun kavereita.
Kun Inkeri oikein katsoi tarkasti, hän näki ettei Kalevilla ollut laisinkaan housuja ja tämän kalu sojotti pystyssä kovana. Pian Markku tuli taas Inkerin viereen ja nosti varovasti paidan Inkerin päätlä pois.
- Ei mitään hätää, Kalevi tahtoo mukaan, Markku kuiskasi hyvin hiljaa Inkerin korvaan ja Inkeri tunsi pyörtyvänsä. Ei kahta miestä. Sehän olisi aivan kamalaa, ihan liikaa. Inkeri näki Kalevin arvioivan katseen vartalollaan ja tunsikin pian lämpimän hengityksen vartalollaan, kun Kalevi ojentautui lähemmäksi, painoi huulensa Inkerin huulille ja suuteli pitkään, vaativasti.
Kalevin kieli vaelsi Inkerin jalkoväliin ja Inkeri levitti vaistomaisesti jalkansa erilleen. Markun käsi hieroi taas Inkerin rintoja, kielen pyörähdellessä välillä nännin ympärillä.
Kalevi jalkojen välissä teki omaa tutkimusmatkaansa. Sormi paineli klitorista voimakkaasti ja sai Inkerin ulisemaan, vaatimaan lisää. Kieli tökki märkää reikää ja pillu valui nesteitä.
Kalevi kiepsautti Inkerin kontille, levitti piian jalat erilleen ja puski mahtielimensä Inkerin tiukkaan pilluun takaapäin. Markku tarjosi Inkerille kaluaan nuoltavaksi ja sen enempää miettimättä Inkeri otti vastaan kalun ja imeskeli sitä tottumattomasti.
Kalevi Inkerin takana läimäytti muutaman kerran Inkeriä pakaralle, Inkeri innostui ja painoi huulensa tiukemmin Markun kalun ympärille.
Kalevi työnteli pitkää kaluaan sisään ja ulos kiihtyvällä vauhdilla, tarttui Inkeriä lanteilta tiukasti kiinni ja painoi itseään entistä syvemmälle. Inkeri sai orgasmin Kalevin vielä nytkyttäessään itseään voimakkaasti. Ja vihdoin, samat ihanat aallot ravistelivat Inkerin kehoa uudestaan ja samaan aikaan Kalevi karjahteli kuin kiimainen sonni laueten yhteen aikaan Inkerin toisen orgasmin kanssa.
Inkeri valahti väsyneenä ja tyydytettynä heinille. Markku oli jatkanut itse kalunsa hieromista samalla kun oli katsellut Kalevin ja Inkerin naintia, ja lauennut lähes samaan aikaan hiedän kanssaan purkaen lastinsa heinille.

Kaikki kolme makasivat heinillä. Kuuntelivat toistensa ja omaa hengitystä. Inkeri hymyili itsekseen. Hän tunsi itsensä niin likaiseksi... ja erittäin tuhmaksi. Koko ikänsä aina 19 vuotiaaksi asti hän oli ollut kiltti tyttö. Totellut aluksi äitiään, joka käski pysyä kaukana miehistä joihin ei voinut koskaan luottaa ja jotka olivat vaarallisia nuorille tytöille. Inkeri oli uskonut sen. Myös rouva oli saarnannut jostain samankaltaisesta, kieltänyt romanssit ja muut turhat asiat jotka vain miehiin liittyivät heidän tilallaan, tilalla, jossa kaikkien tuli käyttäytyä säädyllisesti. Nyt Inkeri suorastaan nauroi päin naamaa rouvalle ja tämän siveellisyydelle. Tänään Inkeri oli oppinut taas jotain uutta elämästä ja siihen kuuluivat nuoret miehet ja kuumat kielet hänen vartalollaan.
Inkeri nousi istumaan heinillä. Hänen vieressään makasi kaksi voipunutta miestä alastomina. Inkeri katseli Markkua. Tuota miestä hän oli ihaillut. Tuohon mieheen hän oli rakastunut. Inkeri pomppasi Markun päälle, joka räväytti yllätyksestä silmät auki ja katsoi sinisillä silmillään Inkeriä, tyttö hääräsi kalun kimpussa. Kalevi katsoi tapahtumaa sivusta kiinnostuneena ja hänenkin veitikkansa alkoi taas heräillä eloon. Markun komistus seisoi jo kuin lipputanko tämän jalkojen välissä.
Inkeri nousi ylös ja laskeutui niin että Markun kalu oli aivan häpyhuulien juurella. Markku innostui. Inkeri painautui hitaasti kalua vasten joka upposi jo helposti märkään pilluun. Samalla hän nojautui eteen ja tarjosi kauniita rintojaan Markun vapaille käsille. Markku kävi kärsimättömänä niihin käsiksi ja hieroi jopa kovakouraisesti. Inkeri nytkytti itseään kalua vasten hitaasti, sitten taas nopeammin ja taas hitaasti. Pian hän tunsi lämpimät kädet takapuolellaan. Kalevi hieroi Inkerin peppureikää, ujutti sormensa hieman sisään ja veti taas ulos. Inkeri kauhistui. Ei kai hän vain...
Kalevi veti Inkerin pakarat erilleen ja vei kalunsa reiän suulle. Inkeri haukkoi ilmaa ja kalu alkoi uppoutua hänen sisäänsä aivan väärästä reiästä.
Markku nuoli nännejä Inkerin alla, Kalevin kädet puristivat Inkerin lantiota ja hänen molempiin reikiinsä tultiin koko mitalla. Inkeri ähisi. Hän tunsi itsensä hyvin täydeksi, hänen allaan ja päällään oli mies, ja olo sen mukainen. Kalevi aloitti hitaasti työntelemään peppuun. Inkeri inisi. Markku työnsi kaluaan pilluun ja Inkeri voihki.
Kalevi ähisi Inkerin päällä, peppu oli hyvin tiukka, mutta tuntui niin hyvältä. Kalevin käsi kurottautui puristamaan Inkerin rintaa ja samalla hän kiihdytti vauhtiaan. Kalu upposi kerta toisensa jälkeen paremmin ahtaaseen reikään, se liikkui sutjakasti ja Inkeri jopa nautti siitä. Tyttö anoi lisää ja lantio painui kaarelle hänen yrittäessä saada kalua syvemmälle.
Markku työnsi kaluaan Inkerin pilluun ja ähisi kahden ihimisen painosta päällään. Pillu supisteli tiukasti kalun ympärillä ja teki työnnöt entistä vaikeammiksi. Inkerin käsi vaelsi klitorikselleen ja paineli sitä voimakkaasi. Mitä Inkeri olisikaan antanut nähdäkseen itsensä kahden miehen välissä.
Kaikki kolme nytkyivät parvella heinien päällä lattian naristessa yhä voimakkaammin. Kalevi veti kalunsa ulos ja runkkasi loppumetrit. Inkeri kiihdytti tahtiaan Markun päällä, nosteli lantiotaan villisti ja hieroi klitoristaan yhtä. Pian Markku laukesikin, laski lastinsa Inkerin sisään toistamiseen. Inkeri sai järisyttävimmän orgasminsa, joka vei lähes tajun ja ymmärryksen tästä maailmasta. Samaan aikaan Kalevin spermat lensivät Inkerin alastomalle selälle, jonne Markku auttoi ne levittämään. Inkeri lysähti Markun päälle, kalu edelleen sisässään. Markku hieroi tytön selkää,joka oli tahmea spermasta.
Inkeriä kuumotti. Posket punehtuivat äskeisen ajattelusta. Hyi, Inkeri oli irstas. Siinä hän oli hytkynyt kuin mikäkin jakorasia kahden miehen välissä, ulvonut aina vain lisää ja lisää ja sitä hän oli saanutkin. Nyt hänen pillunsa sykähteli edelleen ja peppua poltteli.

Hitaasti Kalevi pukeutui,kiitti ja painui takaisin hommiinsa. Markku silitti vielä yhtä hellästi mitä alussa Inkerin kasvoja, suuteli tyttöä, kunnes hekin pukeutuivat ja poistuivat kiimalta tuoksuvalta parvelta.
Ladon ovella heitä odotti järkyttävä yllätys. Rouva ja isäntä seisoivat ovella. Rouvan tiukka katse tavoitti Inkerin silmät.
Markku napitti juuri paitaansa, kun isäntä tarttui tätä niskasta kiinni ja veti mukanaan ladon taakse kompastelevan rengin. Rouva sieppasi Inkeriä kädestä tiukalla otteella kiinni ja kuljetti perässään sisälle taloon hyvin vihaisena...

Tää vois periaatteessa jatkuakin vielä...

6

10639

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pikkuinen

      jatka ihmees...

      • jeejee

        No tuleeko sitä jatkoo?


      • jeah

        tuleeko sitä jatkoo?


      • marguerite
        jeah kirjoitti:

        tuleeko sitä jatkoo?

        Jatkoa seuraa. Malttakaa vain.
        Aika on kuitenkin osittain rajoitettua meikäläiselläkin.


    • n85

      jatka ihmeessä moni varmasti odottaa jo jatkoa!!!

    • Thilith

      Todella loistava novelli ja vielä kun pidän tuollaisesta vanhemmasta ajasta! Lisää vain...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      107
      6904
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      95
      4431
    3. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      48
      3806
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      48
      3502
    5. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      51
      3498
    6. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      188
      3445
    7. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      24
      2949
    8. Nainen vinkkinä sulle!

      Jos laitat selvän tunnisteen niin kutsun sinut n*ssittavaksi.
      Tunteet
      67
      2654
    9. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      46
      2491
    10. Hei seksikäs

      Upottava katse sinulla ja tiedät sen.
      Ikävä
      13
      1854
    Aihe