Treffeille varmaan

Kai se on mentävä toisten kanssa treffeille kun hän ei ole kiinnostunut.
Uskon että jollekin toiselle olen arvokas ja tärkeä.
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi tuommoinenkin pitää ilmoittaa tänne ??

Äänestä
  • Eipäs juupas, lällätilää

    Äänestä

  • Moniturhaporu kirjoitti:

    Eipäs juupas, lällätilää

    et varmaan ihmettele itsekään, miksi olet jäänyt tänne ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


+++ kirjoitti:

Kai se on mentävä toisten kanssa treffeille kun hän ei ole kiinnostunut.
Uskon että jollekin toiselle olen arvokas ja tärkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu