talo radan vieressä

Tietääkö kukaan mikä ok-talo on tyhjillään siinä asemakadulla kohdassa joka kulkee rautatien vieressä, että onkohan vuokrattavana tai myytävänä?
4303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vuokrattavana

Äänestä

Kukahan sitä sitten vuokraisi, sitähän tässä kysyttiin :)

Äänestä
  • Eii mitään tietoa. Haitaaks se

    Äänestä

VR omistaa talot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juulia656 kirjoitti:

Tietääkö kukaan mikä ok-talo on tyhjillään siinä asemakadulla kohdassa joka kulkee rautatien vieressä, että onkohan vuokrattavana tai myytävänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu