Pitää

näitä lopetella, mutta mitä sitten tapahtuu? Onko kaikki ohi?

En vaan osaa luovuttaa, eikä mitään tietoa tulevasta.
10203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

en minäkään, en tiedä, aika surkea olo.

Äänestä

mäkin ajattelin lopettaa, ei tässä ole järkeä jatkaa, en ole varma hänestä, enkä edes itsestäni

Äänestä

niin sepä se.

Äänestä

onhan sitä tietoa ku sovitaan..

Äänestä
  • mä olen loukkaantunut ja vihainen tästä touhusta. Toiseksi tää palstarakkaus on ihan pepusta.

    Äänestä

  • onkoyhtäpellilyä? kirjoitti:

    mä olen loukkaantunut ja vihainen tästä touhusta. Toiseksi tää palstarakkaus on ihan pepusta.

    Niin on. Se pitää viedä, raahata, runtata jotenkin pois täältä. Eihän tälläisestä palsta rakastelusta tule yhtään mitään.

    Äänestä

  • m- kirjoitti:

    Niin on. Se pitää viedä, raahata, runtata jotenkin pois täältä. Eihän tälläisestä palsta rakastelusta tule yhtään mitään.

    vai rakastelusta, ei kai tää vielä sinne ole mennyt? En tiedä väsyttää ihan pimeästi ja ajatus ei oikein juokse. Olen väsynyt tähän palstaan, vie liikaa energiaa ihan oikeasti, mulla ei oikein taida pysyä lapasessakaan mikään nyt. Ei tätä näin jaksa ja ihan älyttömän vaikeata täältä on pysyä poiskin, koska sä olet täällä.

    Ehdotuksia:
    - aikalisä? kuinka kauan?
    - tutustuminen jotenkin sillä tavalla, että siinä ei ole sata muuta huohottamassa (Fb tai joku muu viestin)
    - treffit

    Jotain muuta kuin tätä soopaa tai sitten vain katsellaan

    Äänestä

kyllä mä muuten muttakun ei ole ketään tietttyä kenen luokse mennä

Äänestä

Olen odottanut vasta alkua mutta näyttää sinun puoleltasi aika passiiviselta josko yhtään miltään.Ei siis olla päästy kovinkaan pitkälle vielä :)

Äänestä

No jos rustailisin sulle jonkun viestin, sitten kun olen vähän levännyt, en tänne enää mitään. Ja sitten jännitän, vastaatko siihen vai ei. Ja jos et vastaa, niin sitten et vastaa ja se on siinä. Viesti ei tarkoita vielä yhtään mitään, eikä muutenkaan tässä ole velvoitetta mihinkään. Onpa ankeeta juttua ;-(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m- kirjoitti:

näitä lopetella, mutta mitä sitten tapahtuu? Onko kaikki ohi?

En vaan osaa luovuttaa, eikä mitään tietoa tulevasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu