Kuoleva palsta

Se on moro

"Muovinen nainen tulee elämääni"

"Pimpsaa vain haluisin"

"Kyllä naisilla on helppoa"

"Ei ole oikeasti kaunista ja yksinäistä naista"

"Baarin naiset ja paneminen"

"Ostin fleshflihgtin"

"Gallup: pimppiä vai ystävyyttä"

"Ex-kihlattuni ei näytä onnelliselta facebook"

"Naisten ärsyttävä"

Siinäpä paljon kuvaavat otsikot ja tämän palstan anti! Palsta on nykyään katkerien vanhojenpoikien itkumuuri. Pari vuotta sitten oli toisin. Paikalla oli myös naisia kirjoittelemassa. Vaan eipä ole enää. Ja arvata voi miksi. Palstan vanhojenpoikien jyräävä naisviha on heidät karkoittanut.

Eipä ihme ole, että nämä miehet ovat yksin. Jo pelkkä naisen kirjoitus täällä saa aikaan itku-potku-raivari- huutomyrskyn. Taisin olla viimeinen, tai ainakin melkein. Vielä on "Tuula neiti", mutta saa nähdä kauanko hänkään viitsii tällaisia lukea.
Mulle riitti nyt. Tokavika nainen poistuu NYT.

12

278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen.

      Jaa, että tokavika nainen poistuu ja vain Tuula-neiti jää jäljelle. En tiedä, olen luullut tähän asti olevani nainen...

    • 3+13=?

      Kuulostat katkeralta. Ja erittäin naiseuteesi sopivaa että kun kohtaat jotakin epämiellyttävää juokset pois itkien. Ei teistä naisista taida olla mihinkään. Teidän perseitä pitäis nuolla vai että voisitte tämän palstan siunata presenssillänne?

    • yäk.

      Oot säälittävä.. ton tekstin perusteella sä oot se ruma harakka, joka ei tajua oikeasta elämästä yhtään mitään, sietäisit mennä terapeutille senkin narsisti.

    • 20

      Eipä haittaa, turvallista matkaa, mitä nyt kaltaiseni HC-ATM naisilla tekisikään.

    • Toinen mies..

      Sori noista ylläolevista kakaroiden kirjoittamista viesteistä! Enpä yhtään ihmettele, ettei naiset täällä viihdy. Kukapa- ainakaan harvoista tuntemistani naisista- haluaisi jatkuvasti kuulla olevansa "pimppi", "pissis", "harakka" (kuten yllä), jne, jne...
      Nämä viestit vain vahvistavat sen, miten katkeroitunut ja haavoittunut onkaan yksinäisen miehen sisin.

      Näillä miehillä kun ei ole mitään kokemusta, miten naisen kanssa keskustellaan. Monissa palstan viesteissä kerrotaan, kuinka ollaan istuttu kotona neljän seinän vankina jopa vuosikausia. Kaupassa pistäydytään kerran viikossa-jotkut ei edes sitäkään.
      Miten siinä voisi oppia kohtaamaan vastakkainen sukupuoli-ei mitenkään. Joten heidän päiväunissaan nainen esiintyykin useimmiten juuri "pimppinä" tai muuna "panoalustana". Epätoivoisemmat turvautuvat fleshflightiin tai muovisiin naisiin.

      Arvioisin, että palstalla pyörii noin kymmenkunta vakikundia vuodesta toiseen. Joskun täällä itsekin piipahdan lukemassa. Onneksi keskustelupalstoja on monia, eikä solvauksia kukaan tule tänne huvikseen kuuntelemaan.

      • adadfdfafdfafsddasfa

        Voi kun tänne tuli joku valkoinen ritari puhumaan siitä kuinka naisen puhutaan syvällisiä...hellanlettas sentään.


    • hkjhkjhkjhk

      Omasta mielestäni ratkaisevinta palstan laadun tippumiselle oli yhteistietoketjujen poistaminen. Niiden pointti oli aktivoitua seuran etsimiseen ja päästä eroon yksinäisyydestä, mutta nyt kun kaverien etsimistä ei enää sallita, niin tämän palstan ainoaksi funktioksi jää itsesäälissä rypeminen ja oman elämäntilanteen surkuttelu.

      • 2

        Mutta onhan sekin jotain, tyhjää parempi.
        Sitäpaitsi itsesäälissä rypeminen on taitolaji, onnistuessaan tarjoaa hekumallisia tunteita.


      • etuovicom
        2 kirjoitti:

        Mutta onhan sekin jotain, tyhjää parempi.
        Sitäpaitsi itsesäälissä rypeminen on taitolaji, onnistuessaan tarjoaa hekumallisia tunteita.

        Joo, pitääkin kehittää illaksi oikein kunnon itsesääliorgasmi


    • yksruikuttaja

      Voikuntää maailma oisikin kuin kaunis muotilehti vain.

    • Yks nainen 25

      Jees, samaa mieltä aloittajan kanssa...harvoin tulee täällä enää käytyä mainitsemistasi syistä.

    • jepjepjeps

      Palsta on kyllä ihan täyttä roskaa. Vajaaälyisten idioottien temmellyskenttä.Haistakaa kaikkki *****. Kuolkaa pois.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      174
      1192
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      47
      634
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      304
      558
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      231
      551
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      529
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      510
    Aihe