ala-arvoista lasten kasvatustako??

Ku lehissä oli et n 5 pikkupoikaa ryöstellyt huoltoasemien rahakonneita.ja automaatteja. ja ovat nainneet ja halanneet yönpimeydessä em. vitsi eikö nuorilla ole muuta tekemistä ku kulkea rikosten teitä?? poliisille pisteet ku saitte roistot kiinne.
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimet, kuvat?

Äänestä

Kai niillä monet hupparit päällekkäin ja GSM liittymiä useita.joilla varottelevat tekijöitä rikospaikoillaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teboil-Rosvot kirjoitti:

Ku lehissä oli et n 5 pikkupoikaa ryöstellyt huoltoasemien rahakonneita.ja automaatteja. ja ovat nainneet ja halanneet yönpimeydessä em. vitsi eikö nuorilla ole muuta tekemistä ku kulkea rikosten teitä?? poliisille pisteet ku saitte roistot kiinne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu