alfa gt

onks kenelläkään tietoa milloin gt malli tulee suomeen? -piti tulla huuhtikuussa...toukokuussa...kesäkuussa..nytten eletään jo heinäkuuta...EIKÄ deltalla ole havaintoa milloin tulee.... Ainiin Malmin deltalla yks uusien autojen myyjä ei ollut edes kuullut koko mallista :))
2484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..Toukokuussa.

Äänestä

Mahtaako tuo näillä näkymillä tulla ollenkaan; kesktihän GTV:n ja Spiderinkin saaminen hinnastoon vuosikaupalla.

Roomassa käydessäni tammikuussa kävin autoliikkeessä GT:ssä istuskelemassa ja ei se mitenkään erityisesti säväyttänyt. Oli suhtkoht konservatiivisen oloinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alfa romeo kirjoitti:

onks kenelläkään tietoa milloin gt malli tulee suomeen? -piti tulla huuhtikuussa...toukokuussa...kesäkuussa..nytten eletään jo heinäkuuta...EIKÄ deltalla ole havaintoa milloin tulee.... Ainiin Malmin deltalla yks uusien autojen myyjä ei ollut edes kuullut koko mallista :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu