80:n etumaski

Itselläni Audi 80 2.0 16v vm 1991. Etumaski meni rikki ja kysyisinkin, sopiiko suoraan, tai saisiko vm -92:n etumaskia (kromatut reunat)sovitettua omaani? Uudemmassa mallissa maski nousee konepellin mukana, mutta mitat vaikuttaisivat olevan suurinpiirtein samat.
1282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

käy käy, sama rehu eri ikäsiä vaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hammaskeijo kirjoitti:

Itselläni Audi 80 2.0 16v vm 1991. Etumaski meni rikki ja kysyisinkin, sopiiko suoraan, tai saisiko vm -92:n etumaskia (kromatut reunat)sovitettua omaani? Uudemmassa mallissa maski nousee konepellin mukana, mutta mitat vaikuttaisivat olevan suurinpiirtein samat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu