Orgasmi

Viettiviiva

Koulussa katson Ristoa ,hissan opea , taululle kirjoittaa jotain Mussoliinista .
sharmikkaasti harmaa viisikymppinen Risto , antaa joka ilta fantasioilleni siivet . Nytkin pilluni valuu , pikkarini kastuvat.
Toivottavasti tälläkin kertaa niin että ei tule läpi kireistä farkkushortseista. Olin kateellinen luokkakaverilleni Pirjolle kun sillä oli kotona tuollainen isä . Katselin Riston suorien housujen etumusta ja suljin silmäni . Tunnin loppuessa ja muiden alkaessa vaeltaa ulos luokasta Risto käski tytärtään ja mua jäämään luokkaan . Pyyntö että meidän pitäis niiden kotona laittaa klapeja liiveriin ku Risto selkä vihoitteli , ja Pirjokin saisi jotai tehdyksi kun olisi kaveri . Lupasi palkkaa ja ajaa minut illemmalla kotiin.

Puukasa pieneni hitaasti , tavoite oli puoliväli ja joku toine ilta toiset puolet . Risto katseli mun hikoavaa vartaloa ilmeisen halukkaasti , ja minä tietty sitä .
Eiköhän se riitä tälle päivälle , kuulin Riston huudon .
Ollessani vielä suihkussa , Pirjo kaahasi kotoaan poikakamunsa kyydissä , olin Riston kaa kahden talossa . Ovi kolahti ja alaston Risto tuli ja käveli suihkun alle viereeni.
Sulla taisi olla housut märkänä koko päivän ,kysyi Risto ja nosti mut seinää vasten syliini , ohjasi seisokkinsa pillulleni ja työntyi sisään , alkoi nostaa ja laskea mua seinää vasten. Riston kanki aurasi ex poikakaverini kumilla vuoratulla peniksellään auki avatussa pillussani . Paljas kulli kutitteli ihanasti , sain orgasmin samaan aikaan kun Risto ruiski spermansa mun sisään , asennossa jossa en olisi sitä voinut estää . Sanoinkin , sul ollu ees kumia .

Puut menivät liiveriin seuraavana päivänä ja kävi juuri samoin , sain Riston spermat sisääni , nyt vaan sängyllä . Auliisti avasin reiteni Ristolle joka pumppasi simenensä sisääni .

Kolme kertaa sen jälkeen tuli mahdollisuus pikapanoon ja auliisti tarjosin kireää naisen reikääni spermattavaksi .

Nyt raskaana ja Riston saadessa potkut , vanhempien heittäessä mut ulos kotoa , koska en suostunut aborttiin asun nyt Riston kanssa ja maha pystyssä odotan jokapäiväistä Riston spermattavana oloa .

3

3371

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • loool :D

      ookoo :D Kuivanha ooot :o

      • Just jooo

        Vittu mitä kusetust >:|


    • biggy334

      mitä jos tyttö haluaa ratsastaa mukava iso muna, asun yksin ja täällä on kosketuksissa [email protected]
      what if any girl want to ride a nice cock , i live alone and here is the contact [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 124
      1325
    2. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      141
      1209
    3. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      233
      1111
    4. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      61
      1092
    5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      57
      976
    6. 63
      881
    7. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      83
      851
    8. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      65
      667
    9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      30
      610
    10. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      39
      565
    11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      530
    12. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      32
      529
    13. Jälleen näin nainen unta sinusta

      Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
      Ikävä
      28
      519
    14. Taidan luopua

      Sinusta.
      Ikävä
      32
      499
    15. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      65
      488
    16. Et siis halua

      Kansssani mitään
      Ikävä
      29
      469
    17. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      39
      465
    18. Onko kipuraja

      Jo ylitetty?
      Ikävä
      51
      451
    19. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      24
      437
    20. Olet komea ja kaikkea

      En uskonut kuitenkaan miten laajasti olet kaikkien naisten ihannoinnin kohde. Jälleen kerran. Palsta on hiljainen kun o
      Ikävä
      19
      423
    Aihe