Torikellarin lämmin voileipä

Muistaako kukaan, mitä siihen tuli. Muistelen et oli pihvi(voi olla jauhelihasta) sienimuhennos juusto kuorrutus. Semmosen kun viel sais
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nyt siel ei oo ku vanhoja akkoja ja peräkammarin poikia..

Äänestä

Karvalaukku sandwich. haureaa lihaa sienipedillä, voimakas hiivantuoksu. Sen saa kun maistaa.
Suupilet hiivassa, sankkeri silmässä arjessa eteenpäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesikielellä kirjoitti:

Muistaako kukaan, mitä siihen tuli. Muistelen et oli pihvi(voi olla jauhelihasta) sienimuhennos juusto kuorrutus. Semmosen kun viel sais

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu