O: Playstation 3 tarvikkeineen

PS3myyjä

Lähes uusi noin 3kk käytetty PS3 Konsoli. 320 GB kiintolevy ja 30% pienempi virrankulutus. Mukaan laadukas HDMI kaapeli pituus 2m, kaksi dualshock ohjainta, kaukosäädin sekä PS3 eye ja liikeohjain. Pelejä tulee mukaan 12kpl: The eye of judgement, Aqua vita, Gran Turismo 5, Buzz sekä 4 buzzeria, Trivial pursuit, Call of duty:modern warfare, Call of duty:Black ops, Grand theft auto:Vice city, Rainbow Six;Las Veagas, Ridge racer, Doom3, Need for speed:The run, Medal of Honor ja Tomb Raider:Underworld. Lisäksi mukaan tulee muutama Blue-Ray elokuva: Knowing, Kill Bill 1 ja 2 sekä Rööperi. Myyn koko paketin tarpeettomana koska omistan 2kpl PS3 konsolia ja toista käytän ainoastaan leffojen katsomiseen. Nouto tai postitus.
Hinta: 300
Yhteystiedot: [email protected]

5

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PS3myyjä

      Lisäisin vielä että takuuta laitteessa on jäljellä 1 vuosi ja 9kk takuukuitti mukaan. Takuut myös erikseen PS3 eye laitteelle ja kaukosäätimelle näistä erilliset takuukuitit tulevat mukaan.

    • kiinnostunutostaja

      myytkö ainoastaan pakettina? Olisin kiinnostunut meinaan pelkästään itse konsolista ja siihen tarvikkeet, kaapelit yms ja sit buzz pelistä sekä summereista.

    • kiinnostunut ostaja

      moi olisin kiinostunut konsolista ja ohjain ja Need for speed:The run Call of duty:modern warfare, Call of duty:Black ops, Grand theft auto:Vice city,

    • Deluxe79

      Moikka! Vieläkö sulla koko paketti tallella vai onko jo mennyt?

    • juippi7199

      nii mullekkin saa ilmtella ja paljon hinta tost pleikast ja kahest ohjaimest?
      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      26
      4051
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      132
      3987
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      55
      3458
    4. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      20
      3435
    5. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3407
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      63
      3270
    7. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      29
      2955
    8. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      81
      2856
    9. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2745
    10. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      20
      2474
    Aihe