voi ottaa suhun yhteyttä. sä oot tavallaan torjunut mut. etkä koskaan kyllä näyttänyt että olisit kiinnostunut musta.
emmä nyt
:(
10223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
=)
Ei se haittaa,ei voi mitään.
Life is live. Niin se Nykänen sano. Yks akka miljoonien joukossa??? Mitä itkee perään?
Näinhän se tavallaan on. Mutta mietipä sinäkin älypää, että olisiko äitisi pysynyt naimattomana, ellei olisi isääsi tavannut?
Entä miksi Elisabeth Taylor ja Richard Burton menivät toistamiseen keskenään naimisiin. Entä Joe DiMaggio Ihanko huvikseen hän vietti yönsä kappeln ruumishuoneella Marilynin ruumiin vierellä?
Tietysti jos mies on vain "reikämies", ja esineellistää naiset, hän tuskin huomaa eroa naisen kuin naisen välillä. Mitään väliä keskinäisen yhteensopivuuden suhteen ei ole, koska toinen nähdään vain petikumppanina eli seksiobjektina.
(Tällainen näkemys ei tietenkään ole kovin kehittynyt.)
Kyllä voit ottaa yhteyttä. Kerranhan täällä vain eletään.
Mitäs luulet tapahtuvan, jos otat yhteyttä. Kysyt vaikka tekstarilla, että onko tämä sen ja sen henkilön numero.
(Siinähän ei jää mistään kiinni, jos haluaa selustansa varmistaa.)
Ja sitten teille "katselijoille", jos teitä täällä on, tässä ei nyt sitten ole vielä tapahtunut mitään, joten pidätelkää mielikuvitustanne.
tuholaiskarkotteet aktiivisena koko päivä joka päivä
Soittoa odotellessa...
Jäi kiinnostamaan tuo ilmaisu "tavallaan torjunut" eli mitä tarkoitat?
Sama täällä.
Oletkohan käsittänyt nyt oikein?