Olisiko nais henkilöä ottamaan miestä 29w harjoitteluún?? ei seksiseuraa..
jäänyt tanssit väliin..
vdcn
3
207
Vastaukset
- Tositoimiin vaan
Mee kurssille ja sen jälkeen lavalle. Kyllä sieltä naisia löytyy.
- Toimeksi
Eikun mee vaan suoraan lavalle ja tositoimiin vaan, naisia on vaikka kuinka jotka ottaa sut ottopojaksi.
- Komemusta on (O)
Suoraan lavalle rohkeasti,piparia tarjolla runsaasti,tanssimiseen ei tarvi mitään
maksullisia kursseja,hae eturivistä pitkää vaaleaa sporttista naista,
siinä on sinulle puuhamaata kesäksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2041481Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441144Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617