Voi kun minä inhoan

suomalaisia julleja, he ovat oikeita kannibaleja
485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muuta äkkiä pois täältä, molemmat osapuolet tykkää!

Äänestä
  • Hgfgf... Maksatko muuton ja keräät kavereiddes kera vielä starttirahankin

    Äänestä

Pitäisi muistaa, että ihan mitä tahansa ei saa suustaan päästellä, vaikka olisikin täysin sivistymätön. Jos minä sanoisin että "mustalaiset ovat haisevia vanhuksilta varastelevia ja kadulle kusevia sikoja" olisin rasisti. Siksi en sano moista lainkaan.

Äänestä
  • Mites ne sopeuttamisrahat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olette haisevia siko kirjoitti:

suomalaisia julleja, he ovat oikeita kannibaleja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu