ei kuulu ei näy

Heps!
Olisin halunnut keskustella lapsettomuudesta.
olenko oikeilla sivuilla?
4729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olen samasta asiasta huolisssani!! Olemme
avomieheni kanssa yrittäneet lasta jo 1.5 vuotta
tuloksetta!!!
Millainen on sinun olgelmasi??

Äänestä

on kyllä järkevämpiakin sivuja. missä voi saada
pareman vastauksen.

Äänestä

Nämä on niin hiljaset sivut, että suosittelen,
että meette käymään
sivuilla.www.vauva.helsinkimedia.fi. Siellä on
palstat sekä vauvakuumeisille, että
lapsettomille. Itse käyn kurkkailees molempia.
Meillä 2 vuotta yritystä takana ja huomenna
lääkärille!

Äänestä

Eli mene kaymaan verkkoklinikan
lapsettomuuskeskutelun sivulle. Siella on monen
monia samassa tilanteessa olevia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kir kirjoitti:

Heps!
Olisin halunnut keskustella lapsettomuudesta.
olenko oikeilla sivuilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu