Onko huono vaihtoehto?
Tarkoitus lähte noihin aikoihin Thaikkullaa.
Viikko Bangokissa ja viikko jossain muualla olisko suosituksia?
Bangkok Lokakuussa?
7
420
Vastaukset
- o8o8o8o8
Onko huono vaihtoehto?
on.
Viikko Bangokissa ja viikko jossain muualla olisko suosituksia?
ei - on meitä
minä en ymmärrä miksi tälläisia kysellään ja minkä takia. en ole ikinä kysynyt missään minne menen vai enkö mene. Jos sanon ettei mitään ja pysy kotona niin sinä teet sitten niin....ei siis mitään järkeä....
- vieläkerranko
Mikä se on?
- ei hyvä, ei
Kuka sinne haluaisi keskellä kovinta sadekautta? Kadut tulvii, ei voi kävellä mihinkään. Syysloman aikoihin kannattaa mennä mieluummin vaikka Espanjan Aurinkorannikolle tai Kanarialle kuin Aasiaan.
- verenpunaiset karvat
Bangkok missä kuussa vain on hyvä valinta, jos kaipaa sitä, mikä on kiinnostavaa. koettavaa. Thainainen on kuin 14v suomalaisneito laatuvaatimukselta sen osalta, mikä on keskikohdassa kroppaa.
- kerranvielä minäkin
Sadekausi on sillon lopullaan, joskus saattaa rojauttaa kuuron. BKK:ssa pääsee kyllä sateensuojaan. Olen kerran ollut syys- lokakuun vaihteessa ja sää oli ihan okei. Menoakin riitti vaikkei kovin turistikausi ollut edes alkanut.
- Pona
Bangkokista nokka kohti Pattayaa:)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163471
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212392En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321965- 181881
- 821868
- 261592
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361427Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334