Uutinen uudesta mallista:

http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/citroen-esittelee-uuden-edustusmallin

Siis ei mainos, vaan uutinen uudesta mallista. Tämä uutinen varmasti kiinnostaa monia Citroenin omistajia.
4102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heh heh eipä tuntunut kovin montaa kiinnostavan,paitti oma peukutuksesi.
Ymmärtäisit nyt ihan oikeesti poistua hetkeksi tältä palstalta noine typerinesi avauksineen.

Äänestä
  • Olen aivan samaa mieltä kanssasi, kannattaa unohtaa nämä ranskalaiset rypälepommit: monta paikkaa laukeaa samaan aikaan, koskaan auto ei ole täysin kunnossa , ei edes uutena. Kts. Laaturaportti C 4 tältä palstalta. ( Lisää vikoja on ilmennyt, eikä loppua ennen romuttamista ole näkyvissä: öljyä menee huoltovälillä lisää pari ltr., ellei vaihda kympin välein. Etupenkkien kuosi alkaa olla rypyssä kuin broilerin nahka ( kuskin penkkiin vaihdettu takuuseen, lämmitin rikki, kuten nytkin : kummmankaan penkin lämmitin ei toimi).
    Näitä kommentteja haukutaan provoiksi ja kirjoittajia ties miksi, mutta hällä väliä... Toinen toistaan viisaaampi yrittää tosissaan (olla).

    Äänestä

  • Varmasti moni on käynyt lukemassa. Sinuakin kiinnosti kovasti.

    Äänestä

Todella upea!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


åsmå kirjoitti:

http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/citroen-esittelee-uuden-edustusmallin

Siis ei mainos, vaan uutinen uudesta mallista. Tämä uutinen varmasti kiinnostaa monia Citroenin omistajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu