seksikäs poikien mielestä vai ei? =D

Pojat sais nyt vastata mun kysymykseen, eli mikä on tytöissä seksikästä ja mikä ei?

Ei pelkästään vartalo, vaan esimerkiks ilmeet ja eleet on seksikkäitä. :--)

Thanks.
192648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

eleet ja ilmeet riippuu henkilöstä, seksikkään vartalon kaikki ny tietääki

Äänestä

Hymy on seksikästä, kohtuullinen meikki myös. Se, että tyttö hyväksyy oman vartalonsa. Seksikästä on reipas aloitteellisuus esim. jutellessa. Myös se, kun tyttö istuu polvi toisen päällä ja heiluttaa hitaasti sääriään sekä venyttelee ;-D

1Äänestä

Lievä ujous, tietyllä tapaa viattomuus. Älykäs omilla aivoilla ajatteleva. Tykkää seksuaalisesta nautinnosta kovasti, mutta ei näytä sitä muuten kuin pukeutumisella. Esim. kaikkien tuntema koulun fiksu, söpö ja viaton tyttö, mutta todellisuudessa haluaa seksiä pojan kanssa kovasti.

m19.

1Äänestä

Itse pidän todella paljon mustista, olkapäihin ylettyvistä, silmille menevistä "emohiuksista"

Äänestä

Minulle ainakin on tärkeämpää että tyttö on söpö eikä seksikäs. Niin kuin ihastukseni. Toivon sydämeni pohjasta ettei hänestäkin tule samanlaista polttavaa lissua kuten entisestä ihastuksestani.

1Äänestä
  • Eli polttava lissu on sun mielest sexy?

    Äänestä

Semmonen söpö, ujo mut viisas tyttö. Joka pukeutuu Siisti ja oman tyylin mukaan, ennen kaikkea ei yritä liikaa!!!!

1Äänestä

Silmät, nenä, hiukset, huulet, pisamat, hymy, nauru, puhe, katse, kaikki tytöissä on seksikästä...

Äänestä

iha sama miltä ne näyttää kunhan ne tekee voileipiä.

Äänestä

Kyrpä

Äänestä

Mielestäni herutus on tärkeintä. Itse olen katsellut pitkään erästä tyttöä koulussamme ja saanut monesti munasylki-syöksyjä. Tällä kyseisellä tytöllä ei ole ollenkaan rintaliivejä vaan nännit paistavat topista läpi kuin naantalin aurinko konsanaan. Jos löytyy jotain muita tyttöjä jotka haluaisivat kiimaisen pojan tuijotuksia niin ei muuta kuin spostia tulemaan:



[email protected]

Äänestä

hymy :)

Äänestä
  • Ujo hymy ja ujo luone, silmälasit, pieni kokoisuus

    Äänestä

Oon tyttö ja kaikki sanoo et oon söpö jne. Ja kaikki pojat häärää aina ympärillä. Luulen, että se johtuu kyllä vain urheilullisuudestani. Vartaloo ne sanoo mul et on ok, tykkää siitki. Hiukset, naama mun mielestä ihan ok paitsi mun nenä ;D tytöt sanoo et se on söpö, mut mummielest se on kauuuheeee... ei oo sellane jätti, sellanen mis on pallo pääs x'D eli pojat kysymys, jos pitäisitte tytön luonteesta, vartalosta ja muuten naamasta, mutta joku yksityiskohta olisi ruma, tykkäisittekö silti tytöstä? :((

Äänestä

Onksul joku ongelma?

Äänestä
  • Onks tytöil sixpack seksikäs?

    Äänestä

  • sixpacktyttö kirjoitti:

    Onks tytöil sixpack seksikäs?

    Ei oikein sixpäkki tytöille sovi. Mut ei ny tietenkään mikään möhömahakaan kovin kaksinen ole. Eli timmi mut ei kuitenkaan liiallisuuksiin asti. Ja sekö vasta on pojalle nolo tilanne jos tyttö on lihaksikkaampi, eli en myöskään mistään lihaskimpuista syty.

    Itselle kuitenkin tärkeimpiä kohteita on sellainen lievä ujous, mutta kuitenkin jonkun verran puhelias, luonnon kaunis, elli ei tarvitse vetää pakkelia naamaan joka aamu parin sentin kerrosta, tai vaikka olisi jotain piirteitä jotka ovat "ei niin kauniita" ei peitä niitä sillä pakkelikerroksella, eli sellainen avoimuus. Ehdottomasti mustat pitkät hiukset. Tai no, värin niin väliä, mutta pitkät hiukset kuitenkin. Ja mieluiten vielä auki. Ja jostain syystä pieni kokoisuus kyllä kiihottaa.

    Itse olen aika iso kokoinen, noin 190 cm ja 90 kg ja tyttöystäväni on noin 155 cm ja xx kg. Ei varmaan parane paljastaa kiloja :D Ei siis mikään mörssäri, vaan ihan solakka ja taivaallisen kaunis ja ihana että panisin vaikka 24/7 jos se vain onnistuisi :D

    Äänestä

Näytä vaan tissit!

Äänestä

Mun mielestä ehottomasti seksikkäin tyttö on tiukoissa ja kuluneissa farkuissa. Sit ei paljoo meikkiä. Kohtalaisen puhelias, huumorintajunen, aloitteellinen, hyvä itsetunto. Ei mollaa ketään. Sellanen pakkaus ku joskus löytyy se on sit menoo...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilmawantstobefamous kirjoitti:

Pojat sais nyt vastata mun kysymykseen, eli mikä on tytöissä seksikästä ja mikä ei?

Ei pelkästään vartalo, vaan esimerkiks ilmeet ja eleet on seksikkäitä. :--)

Thanks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu