Neliveto-Cosworthin luotettavuus?

Oon hankkimassa loppuviikosta Sierra RS Cosworthia, neliveto vm. 90, mutta en ole vielä oikein vakuuttunut sen luotettavuudesta. Kenellä tuommonen peli on tai on ollut niin vois kertoo että voinko tollasen vehkeen ihan turvallisin mielin ostaa..
3504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuon ikäisellä Cossulla on ollut jo monta omistajaa, ja kaikki "urheilullisia". Auto on varmaan saanut rankasti kenkää ja pitkään. Tuolla asenteella kun lähdet ostamaan,niin ei pitäisi pahemmin pettyä. Tarkasta auto kunnnolla. Mikä tahansa on mahdollista. Tarkasta etenkin korin kunto ja ripustusten juuret. Muut ovat vaihdettavissa melko helposti.

Äänestä

...saa nähä miten kestää. Uuden Holsetin joutuin heti ostamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Corvette kirjoitti:

Oon hankkimassa loppuviikosta Sierra RS Cosworthia, neliveto vm. 90, mutta en ole vielä oikein vakuuttunut sen luotettavuudesta. Kenellä tuommonen peli on tai on ollut niin vois kertoo että voinko tollasen vehkeen ihan turvallisin mielin ostaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu