Jos olisit sinkku,

ei mua pidättelis mikään, tekisin selväksi kuinka haluttava olet, en arkailisi vaan saisit itse estää mua jos niin haluisit. Toivottavasti et.
8718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jos, jos ja jos... Jossittelulla ei saavuta mitään.

Äänestä

et uskaltaisi kuitenkaan :-)

Äänestä

Haluaisin.Tai siis en haluais estellä.Tai....
Voi ja saa mulle jotakin kertoo vaikken virallisesti sinkku olekaan.
Onkohan tämä miehelle eller naiselle?Ja viittaako nuo aa:t nimeen?

Äänestä

Sulla tulee kakka housuun pelkästä mun katseesta, nössö.

Äänestä

Minnepäin viestisi menee? Onko ihastuksesi mies vai nainen Entä mitkä ovat ihastuksesi nimikirjaimet?

Äänestä
  • ihastukseni on mies
    eikä ∂ ole a

    Äänestä

En minäkään pahakseni pistäisi jos minulle joku tunnustaisi ihastumisensa tai vastaavaa, ennemmin pitäisin sitä kohteliaisuutena, itsekin olen toistaiseksi vielä varattu mutta en pitkään enää.. Enkä todellakaan vastustelisi..

Äänestä

vai nin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


∂_∂ kirjoitti:

ei mua pidättelis mikään, tekisin selväksi kuinka haluttava olet, en arkailisi vaan saisit itse estää mua jos niin haluisit. Toivottavasti et.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu