Tekisi vaan

mieli goisia kokoajan.. Herään kesällä talviunilta.. Nähdään.. :)
7148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minä kömmin jo talvipesästä ulos, sen verran tuo kevätaurinko pääsi kasvoja lämmittämään ja kutittelemaan ja valo silmäluomia hivelemään :).

Äänestä

Eli kesällä vasta nähdään, ellet kävele horroksessa vastaan ;)

Äänestä

"Karhu nukkuu,
karhu nukkuu,
talvipesässänsä.
Näin sitä leikitellään,
ei ole vaaraa kellään,
karhu nukkuu,
karhu nukkuu
talvipesässänsä."

:D

Äänestä

Muistathan, että kevät on sitten jo ihan ovella:)

Nähdään..

Äänestä

Kevät on RAKKAUDEN AIKAA!

Äänestä

Tää on se nettileikkijä joka yrittää tehdä vaimoaan mustasukkaiseksi.

Äänestä

Jaa Mää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-ok- kirjoitti:

mieli goisia kokoajan.. Herään kesällä talviunilta.. Nähdään.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu