Ja miten ne valjaat puhdistetaan? Ostaessani ne myyjä kyllä sanoi, mutta seksikaupassa käynti oli vähän liian jännittävää, jotta ne neuvot ois jääneet mieleen.
Sekä kannattaako dildon päälle laittaa kondomia? Testasin nimittäin liukuvoiteen levittämistä sille, mutta se liukuvoide imeytyi dildoon, joten sitä piti olla nopeasti lisäämässä. Auttaako kondomi voiteen pysymistä dildon päällä?
Miten strap-on-dildo puhdistetaan?
aloittelija9
2
238
Vastaukset
- Imudildo
Ei se liukkari yleensä dildoon imeydy..., mutta dildosta voi liueta jotain ja puhtaanpidettävyyden takia kannattaa laittaa kumi. Ainakin muihin kuin silikonisiin.
- ap.
No imeytyi tai ei, niin aika nopeasti se katosi siitä pinnalta ilman että sillä dildolla teki mitään.
Mutta kondomi voisi olla hyvä juttu. Ja ehkä se liukuvoide pysyisi siinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857535- 995447
- 2634698
- 484612
- 643322
- 502738
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222388- 532384
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292352- 412224