Ja miten ne valjaat puhdistetaan? Ostaessani ne myyjä kyllä sanoi, mutta seksikaupassa käynti oli vähän liian jännittävää, jotta ne neuvot ois jääneet mieleen.
Sekä kannattaako dildon päälle laittaa kondomia? Testasin nimittäin liukuvoiteen levittämistä sille, mutta se liukuvoide imeytyi dildoon, joten sitä piti olla nopeasti lisäämässä. Auttaako kondomi voiteen pysymistä dildon päällä?
Miten strap-on-dildo puhdistetaan?
aloittelija9
2
276
Vastaukset
- Imudildo
Ei se liukkari yleensä dildoon imeydy..., mutta dildosta voi liueta jotain ja puhtaanpidettävyyden takia kannattaa laittaa kumi. Ainakin muihin kuin silikonisiin.
- ap.
No imeytyi tai ei, niin aika nopeasti se katosi siitä pinnalta ilman että sillä dildolla teki mitään.
Mutta kondomi voisi olla hyvä juttu. Ja ehkä se liukuvoide pysyisi siinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.707966Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m846025Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,785513Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675436Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1124687Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1202441Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41311Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71304Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa421129Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko501110