Viidakon luuseri-uhoaja Martina

Paljon itsekehua ja uhoa, mutta silti potkaistiin ensimmäisten joukossa viidakosta. Susanna Penttilä kertoi YleX:ssä, että viidakossa oli yksi, joka ei ei ollut yhteistyöhenkinen, muttei suostunut kertomaan, kuka. Vaikea arvata!
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on kuulema nuorempi se vaikea pimu kuin martina, jote ei ole jo elämää kokenut martina se vaikein ämmä.

Äänestä

Nati nati ja mush mush!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11+18 - kirjoitti:

Paljon itsekehua ja uhoa, mutta silti potkaistiin ensimmäisten joukossa viidakosta. Susanna Penttilä kertoi YleX:ssä, että viidakossa oli yksi, joka ei ei ollut yhteistyöhenkinen, muttei suostunut kertomaan, kuka. Vaikea arvata!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu