Olen totaalisen ihastunut yhteen "Leijonapoikaan"... Hän on hirveän ujo. Minäkin hiukan ujo "Kaksostyttö". Mutta en sentään niin ujo kuin hän on.
Mutta Kuinka saisin hänet hurmattua? Olen ollut ihastunut moneen tyyppiin.. Mutta vain kerran aikaisemmin näin ihastunut. Edellinen näin suuri ihastumiseni onli 2-vuotta sitten "Kaksospoikaan" .
Koulussa tämä "Leijonapoika" on hiljainen mielummin kuuntelijan roolissa oleva henkilö. Kavereiden kanssa pitää ääntä ja juttelee. Mutta sitten muuten kun on enempi ihmisiä lähellä vetäytyy hiljaiseen kuuntelijan rooliin. En ole koskaan jutellut hänelle. Hän ei ole samalla luokalla. Enkä enää edes ole varma pitääkö hän minusta. Koska on ollut hiukan etäinen viimeaikoina.
Auttakaa...! Näin ihastunut olen todella harvoin. Itkin tänään kotiin päästyäni kun ajattelin häntä ja kun hän oli niin etäinen. ;C Kuinka Hurmaan hänet itselleni Kun hän on niin UJO!!!.... "enkä kehtaa/uskalla mennä jutteleen.." Mutta jos jossain tulee hyvä tilanne jolloin voisin jutella niin kai mä sitte juttelisin! Kerran oli sellanen tilanne mutta se meni erään tyypin ansiosuta mönkään... ;/
Niin! Tämä "Leijonapoika" on syntynyt joskus 13 - 22 päivä Elokuuta... ei siis ihan alkupään Leijona. Ennemmin sinne loppupäähän menee.... ;)
Leijonamihen kans pulmii, TARVIN APUA HETI!
karamellitanssi
3
257
Vastaukset
- RapuTyttö99
Luo häneen katseita ja katso vasstaako hän niihin! Se voi aluksi auttaa :)
- karamellitanssi
kiitos kovasti, näin olen pyrkinyt tekemään. Tämä kommentti lohdutti minua C:
- 7+9
Itsekin suosittelen pistämään vaan rohkeasti flirttiä peliin. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 303908
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131869Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631334Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951276Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.671146Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A5991- 47921
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti356878Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26861En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39861