kun haluat välttää armeijan.
Vedin kutsunnoissa housut kinttuun menin kyykkyyn ja väänsin kunnon pökäleen lattialle, sain vapautuksen.
Kaveri oli siellä humalassa, sai vapautuksen.
Toinen kaverini oli pukeutunut maastopukuun ja puhalteli nokkahuiluun, sai vapautuksen.
Yksi kavereista läpsi itseään koajan poskelle ja hoki että "kohta ollaan perillä kohta ollaan perillä" sai vapautuksen
Hankkikaa vapautus. mitä sinne inttiin pelleilemään
Pelleile kutsunnoissa
4
441
Vastaukset
- etkös...
ollut siellä itse pelleilemässä.Minä kävin intin pellelemättä
- oiuytfdcvbnm,.
Mitä sitä itseään nolata, nolaa armeijan pellet, jotka ovat kutsuntoihin tulleet nuoria poikia kyyläämään. Kysy vaikka ensimmäisenä kun marssit niiden eteen, oletteks te kaikki homoja, kun teillä on tuollaiset uniformut, sano että: vitun homo ja räkäiset kasvoille, tms muuta kivaa. Ne haluaa käyttää sinua nuorukainen hyväksi ja olla ilkeitä, tee samanlainen vastapalvelus ja hanki vapautus.
- tungettu
yksi hyvä tapa on pitää käsiä kokoajan naaman edessä, ikäänkuin peittäisi kasvonsa. Katsella pelokkaana ympärilleen. Ja säihkähdellä välillä kova-äänisesti. Kannattaa kertoa kärsivänsä aseiden pelosta.
Myös yksi hyvä tapa on heittäytyä lattialle ja teeskennellä sairauskohtausta.
Tai sitten kysyä siltä lautakunnalta: "Onko armeijaani tuloon mikään este se että olen homoseksuaali?"
Keinoja on useita.
Myös irvistelyllä voit välttää armeijan. - Arvotonta jengiä
Pasilla on aika laadukas kaveripiiri, sieltä löytyy monia tosi ystäviä jotka varmasti paskoo housuun ja soittaa nokkahuilua kun Pasi tarvitsisi hädän hetkellä apuja! :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574950Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813606SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352597SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962139Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211506Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051406