Näköjään muillakin ollut samanlaisia oireita kuin minulla. Eli tänään alkoi töissä nenä vuotamaan ja iltaan mennessä ihan tukkoinen olo. Mutta tämän lisäksi vatsa meni sekaisin. Ei ainakaan vielä täysin ripulilla mutta tuntuu ettei sekään kaukana ole.
Flunssa ja vatsa
2
1893
Vastaukset
- vähän sairas
etsin itsekin tietoja,koska minulla juuri saamanlaiset oiret:flunssa ja vatsa mene kerran päivässä sekaisin
- fdabdfbdfvdfdf
itselläni oli samaa alkuvuodesta. flunssa ja vatsa sekaisin, vatsaoireet kesti 1-2pvää, flunssa tietty pidempään. mietin itse silloin että mitä se on, mutta silloin selvisi että lapsen hoitajalla ja tämän siskollakin oli ollut samaa, flunssaa ja 1-2pvää vatsa sekaisin. ette ole ainoita :) jännää tuossa vatsassa oli se että maha ei ollut kipeä, vessaan ei tarvinnut juosta, kävit vain pissillä ja samalla vetäs löysät pönttöön. ei sen kummempia, hävis yhtä hämysti ku tulikin toi vatsavaiva.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652078Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363921696Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899