Hyvänen aika auttakaa nyt ihmeessä joku.

Lähetetty: 8.3.2012 15:19
Lähettäjä: hirvonen.arto@
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kukapa tietää.

Äänestä

Apua nopeasti

Palveluhakemisto (Tukinet)>
auttamis- ja tukipalveluja aiheittain

Julkiset palvelut

- terveyskeskus
- sosiaalitoimi
- perheneuvola
- mielenterveyspalvelut
- oikeusaputoimistot
- a-klinikka

Valtakunnallisen kriisipuhelin 01019 5202
ma-pe 9-06, la 15-06 ja su 15-22

Äänestä

Oulun Tuomiokirkkoseurakunta

Kotisivut
www.oulunseurakunnat.fi

Neuvonta ja vaihde
Päivystävä pappi
Seurakuntien ja palveluyksilöiden yhteystiedot
Työntekijöiden yhteystiedot
Luottamushenkilöiden yhteystiedot

http://www.oulunseurakunnat.fi/yhteystiedot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Missä olet kirjoitti:

Lähetetty: 8.3.2012 15:19
Lähettäjä: hirvonen.arto@

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu