Voisitko edes sanoa ne sanat.

Ettet välitä minusta enää.
796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

että et välitä minuat enää voisitko

Äänestä
  • Tiedät kyllä mitä pyydän. Ei se voi olla noin kallista. Vain pieni hetki kun kirjoitat ne sanat sähköpostiin.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Tiedät kyllä mitä pyydän. Ei se voi olla noin kallista. Vain pieni hetki kun kirjoitat ne sanat sähköpostiin.

    En kirjoita, enkä koskaan sano sinulle noin.

    Äänestä

  • enenenen kirjoitti:

    En kirjoita, enkä koskaan sano sinulle noin.

    Sanoisit nyt. Vaikka sitten sen, älä häiritse minua enää.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Sanoisit nyt. Vaikka sitten sen, älä häiritse minua enää.

    sano ite .

    Äänestä

  • bye. kirjoitti:

    sano ite .

    En koskaan sano, en.

    Äänestä

No sitten jotain muuta. Mikä ajaa saman asian. Vaikka että makusi on muuttunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voistko? kirjoitti:

Ettet välitä minusta enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu