kuutio käytettynä

kuka tietäis tollasen käytetyn g4 cuben keskiverto hinnan, vai saisko normin power g4 halvemmalla?

tila on vähissä, mutta rahat vielä enemmän.
1388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuutio, jos rahasta tiukkaa tekee. Pyynnöt ovat kovia ja laitteet jo aika vanhoja ja hitaita. 450 MHz:n kuutioista pyydellään pitkästi yli viittäsataa, jopa lähelle tonnia, ja sillä rahalla voi saada jo olennaisesti vikkelämmän ja laajennettavamman tuplaprossu-G4:n. Cuben hiljaisuus voi tietysti olla isokin plussa, mutta sinun tapauksessasi sanon että keskity etsimään tornikonetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jason-blue kirjoitti:

kuka tietäis tollasen käytetyn g4 cuben keskiverto hinnan, vai saisko normin power g4 halvemmalla?

tila on vähissä, mutta rahat vielä enemmän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu