Kun ei vaan

enää jaksa :(
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No ei ihme tuota menoa kun postailee ja haikailee.Joku on vialla.Lääkäriin ja sitä kautta lepoa ja ohjattua terapiaa omien tunteidenkäsittelyn ja hallinnan ja elämänhallinnan opetteluun.

Kypsäksi aikuiseksi ja tasapainoiseksi on elämänpituonen projekti jossa on vastatuulia.Se ei ole oma haavemaailma eikä se ole kirjojen mielikuvitusmaailma.

Äänestä

Tsemppiä sulle!
Koita jaksaa!
Toivon että auringonpaistekin saa sinuun virtaa!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitäs sitten? kirjoitti:

enää jaksa :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu