kertokaa onko mun poikaystävä outo? se haluu että en pese mun pimppiä ikinä koska se tykkää nuolla likaista pimppaa, sen mielestä se maistuu paremmalta, oon siis 14v ja mun poikaystävä on 17v, se myös haluis et sanon sitku mulla on menkat koska se haluaa nuolla menkat pois mun pimpasta, se sano että se jättää mut jos en suostu tykkäään siitä tosi paljon mut mun mielestä se on outo vai tekeekö muut tuota onko se joku uus seksi juttu?
likainen pimppi
7
1124
Vastaukset
- girlllll
no annat nuolla! ja piste
trolli - marissamonika
hyi?
onks normaalii kiihottuu ku kuuntelee adelee? - HUiKamala!!
jättää sut jos et anna? voi vittu nyt jätä tollanen paska joka uhittelee noin!!
hyi.... ihan totta älä alenna itseäsi tuollaisee suhteeseen jossa voidaan jättää tuommose takii. - poika 17,5
Itse en kyllä tekis niin. Mutta onhan niitä sikoja ollu kautta historian. Luin joku aika sitten että Napoleonkin oli lähettänyt sotarintamilta pikalähetin mukana lappusen vaimolleen ja keisarinna Josephinelle "Olen tulossa lomalle älä pese itseäsi"
- Anonyymi
Öö... Ei tod oo!
- Anonyymi
Jaa-a, nyt ovat nuokin aloittajat jo poika 26v ja tyttö 21v. Niin ne vuodet vierivät.
- Anonyymi
Ja niin vain sekin tuhero on edelleen pesemättä.
Aidossa pesemättömässä tavarassa on kunnon tuoksu. Varsinkin jos sit ei ole sheivattu, ja pissimisen jälkeen ei ole pyyhitty.
Ahh!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1724333Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan992615Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va272356Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos581867Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3801802Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi621486Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221479Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy811405Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden1071383Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1621265