Nykänen

Joku tolkku

Matti Nykästä hyysätään...tekee mitä vain niin osa tyhmää kansaa palvoo...Vankila keikka oli kuin lomaa ja vielä aikasi pois pääsi hu hu...Ei vois olla typerämpää kuin oma tv ohjelma ! Mitähän äijä tekee jotta todella tajutaan tyypin älyttömyys !

7

524

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kk

      Se äijä on kaikkien aikojen maailman paras mäkihyppääjä ja muutenkin hänen urheilumenestys on ollu sitä mihinkä kovin harva suomalainen tähään päivään mennes on pystynyt. Sä oot ilmeisesti niitä idiootteja jotka lukee seiskaa ja uskot kaikki mitä kirjoitetaan ja teet sen kautta omat johtopäätökset!

      • Reijanne

        Olen samaa mieltä KKn kanssa että Matti on kaikkien aikojen paras mäkyhyppääjä eikä siihen näköjään muut suomalaiset urheilijat vielä ole pystyneet ja tuskin kukaan pystyy! Tälläiset turhanpäiväiset kateelliset haukkujat eivät edes ymmärrä mistä on kyse. Satun tuntemaan Matin ja voin sanoa että hän on
        edelleen urheilijakunnossa johon nämä turhat suunsoittajat eivät koskaan yllä.
        Matti on kohtelias ja ystävällinen, onnellinen mies, annetaan hänelle vihdoin se kunnia ja rauha jonka hän ansaitsee! Hän on maksanut nuoruuden hölmöyksistä joihin hänet johdettiin!


    • tossun alla

      Mattihan alkaa olla ihan vaimonsa näköinen. Tukka on föönattu kuin naisilla ikään.

      • Toscaana

        En ole koskaan tykänny Masa Nykäsestä, enkä tykkää. En käsitä näitä, jotka edelleen ihailevat Masaa kuin olisi just tehny jotain, ja ehdottavat jotain rauhaa ja kunnioitusta hänen elämälleen. Eiköhän se ole Masa itse joka lööpeissä haluu näkyä. Taisi tulla vieroitusoireita kun julkisuus hetkeksi loppui, Tapolasta eron jälkeen. Olen kuunnellut ja katsellut pari jaksoa Nykäs ohjelmasta, ja voi vain todeta, kun Nykäsen puhetta kuuntelee että vanha j....ohan se siinä selittää asioitaan.


      • Anonyymi

        Muatti Nykaenen.


      • Anonyymi

        Hyssss!


    • Anonyymi

      Vanha alotus eikö näitä saada pois🤔

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      522
      8840
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      156
      6103
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      359
      5145
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4729
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      98
      4341
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4043
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      184
      3922
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      91
      1848
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1384
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      949
    Aihe