Nykänen

Joku tolkku

Matti Nykästä hyysätään...tekee mitä vain niin osa tyhmää kansaa palvoo...Vankila keikka oli kuin lomaa ja vielä aikasi pois pääsi hu hu...Ei vois olla typerämpää kuin oma tv ohjelma ! Mitähän äijä tekee jotta todella tajutaan tyypin älyttömyys !

7

695

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kk

      Se äijä on kaikkien aikojen maailman paras mäkihyppääjä ja muutenkin hänen urheilumenestys on ollu sitä mihinkä kovin harva suomalainen tähään päivään mennes on pystynyt. Sä oot ilmeisesti niitä idiootteja jotka lukee seiskaa ja uskot kaikki mitä kirjoitetaan ja teet sen kautta omat johtopäätökset!

      • Reijanne

        Olen samaa mieltä KKn kanssa että Matti on kaikkien aikojen paras mäkyhyppääjä eikä siihen näköjään muut suomalaiset urheilijat vielä ole pystyneet ja tuskin kukaan pystyy! Tälläiset turhanpäiväiset kateelliset haukkujat eivät edes ymmärrä mistä on kyse. Satun tuntemaan Matin ja voin sanoa että hän on
        edelleen urheilijakunnossa johon nämä turhat suunsoittajat eivät koskaan yllä.
        Matti on kohtelias ja ystävällinen, onnellinen mies, annetaan hänelle vihdoin se kunnia ja rauha jonka hän ansaitsee! Hän on maksanut nuoruuden hölmöyksistä joihin hänet johdettiin!


    • tossun alla

      Mattihan alkaa olla ihan vaimonsa näköinen. Tukka on föönattu kuin naisilla ikään.

      • Toscaana

        En ole koskaan tykänny Masa Nykäsestä, enkä tykkää. En käsitä näitä, jotka edelleen ihailevat Masaa kuin olisi just tehny jotain, ja ehdottavat jotain rauhaa ja kunnioitusta hänen elämälleen. Eiköhän se ole Masa itse joka lööpeissä haluu näkyä. Taisi tulla vieroitusoireita kun julkisuus hetkeksi loppui, Tapolasta eron jälkeen. Olen kuunnellut ja katsellut pari jaksoa Nykäs ohjelmasta, ja voi vain todeta, kun Nykäsen puhetta kuuntelee että vanha j....ohan se siinä selittää asioitaan.


      • Anonyymi

        Muatti Nykaenen.


      • Anonyymi

        Hyssss!


    • Anonyymi

      Vanha alotus eikö näitä saada pois🤔

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      89
      3842
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      195
      1497
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1400
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1090
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1030
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      325
      1015
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      46
      934
    8. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      86
      909
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      98
      899
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      127
      887
    Aihe