Nykänen

Joku tolkku

Matti Nykästä hyysätään...tekee mitä vain niin osa tyhmää kansaa palvoo...Vankila keikka oli kuin lomaa ja vielä aikasi pois pääsi hu hu...Ei vois olla typerämpää kuin oma tv ohjelma ! Mitähän äijä tekee jotta todella tajutaan tyypin älyttömyys !

7

499

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kk

      Se äijä on kaikkien aikojen maailman paras mäkihyppääjä ja muutenkin hänen urheilumenestys on ollu sitä mihinkä kovin harva suomalainen tähään päivään mennes on pystynyt. Sä oot ilmeisesti niitä idiootteja jotka lukee seiskaa ja uskot kaikki mitä kirjoitetaan ja teet sen kautta omat johtopäätökset!

      • Reijanne

        Olen samaa mieltä KKn kanssa että Matti on kaikkien aikojen paras mäkyhyppääjä eikä siihen näköjään muut suomalaiset urheilijat vielä ole pystyneet ja tuskin kukaan pystyy! Tälläiset turhanpäiväiset kateelliset haukkujat eivät edes ymmärrä mistä on kyse. Satun tuntemaan Matin ja voin sanoa että hän on
        edelleen urheilijakunnossa johon nämä turhat suunsoittajat eivät koskaan yllä.
        Matti on kohtelias ja ystävällinen, onnellinen mies, annetaan hänelle vihdoin se kunnia ja rauha jonka hän ansaitsee! Hän on maksanut nuoruuden hölmöyksistä joihin hänet johdettiin!


    • tossun alla

      Mattihan alkaa olla ihan vaimonsa näköinen. Tukka on föönattu kuin naisilla ikään.

      • Toscaana

        En ole koskaan tykänny Masa Nykäsestä, enkä tykkää. En käsitä näitä, jotka edelleen ihailevat Masaa kuin olisi just tehny jotain, ja ehdottavat jotain rauhaa ja kunnioitusta hänen elämälleen. Eiköhän se ole Masa itse joka lööpeissä haluu näkyä. Taisi tulla vieroitusoireita kun julkisuus hetkeksi loppui, Tapolasta eron jälkeen. Olen kuunnellut ja katsellut pari jaksoa Nykäs ohjelmasta, ja voi vain todeta, kun Nykäsen puhetta kuuntelee että vanha j....ohan se siinä selittää asioitaan.


      • Anonyymi

        Muatti Nykaenen.


      • Anonyymi

        Hyssss!


    • Anonyymi

      Vanha alotus eikö näitä saada pois🤔

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      112
      4697
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      174
      4433
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      96
      1813
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1681
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1443
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      362
      1142
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1139
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      61
      1030
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      71
      1012
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      968
    Aihe