ingles

nudepari

Onko kukaan käyny inglesin paikoissa ja mikä paras mesta ja mihinkä aikaan illasta kannatta mennä. Mitä maspalomasin puskissa tapahtuu.

3

670

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MiguelKarvajalka

      Maspalomasin dyyneillä 3 vkosa sitten. Aivan mahtava meininki. Monta aktia, joissa pariskunnalla useampia muita mukana, selaisia myös jossa 2-3 paria keskenään ja ympäsillä 5-6 miestä runkkaamassa touhuja katselemassa. euroopann paras dogging-mesta!

      • Höpö höpö, ei Inglesin/Maspalomasin nuderanta ole mikään seksiparatiisi. Nudistit ovat etupäässä 50-75 vuoden välillä olevia naturisteja, joille alstomuus on normaali olotila (kun vain lämpöä riittää).
        Muuten kyllä alueella on monia mahdollisuuksia törmätä myös naiseen, joka haluaa seksiä. Loma, rento fiilis, hieman ehkä alkoholillakin osuutta asiaan.

        Olen talvisin Kanarialla, joten tiedän omakohtaisesti asian. Suomessa kesällä on aivan samat mahdollisuudet, jos on sopivassa lomapaikassa, jossa ihmiset vapautuvat tavanomaisista normeistaan. Myös entisenä nuorena on mukava kokea elämän nautintoja, joita voi jakaa naisen kanssa.


      • pari 53
        warm-man kirjoitti:

        Höpö höpö, ei Inglesin/Maspalomasin nuderanta ole mikään seksiparatiisi. Nudistit ovat etupäässä 50-75 vuoden välillä olevia naturisteja, joille alstomuus on normaali olotila (kun vain lämpöä riittää).
        Muuten kyllä alueella on monia mahdollisuuksia törmätä myös naiseen, joka haluaa seksiä. Loma, rento fiilis, hieman ehkä alkoholillakin osuutta asiaan.

        Olen talvisin Kanarialla, joten tiedän omakohtaisesti asian. Suomessa kesällä on aivan samat mahdollisuudet, jos on sopivassa lomapaikassa, jossa ihmiset vapautuvat tavanomaisista normeistaan. Myös entisenä nuorena on mukava kokea elämän nautintoja, joita voi jakaa naisen kanssa.

        kun lähtee faron majakalta suunnistamaan kohti riu palasea,törmää suurella todennäköisyydellä rakastelevaan pariin.noin kuukausi sitten myös itse oltiin mukana pitämässä sexy kivaa puskien suojassa.homma tapahtuu niin että vain ne huomaa jotka osaa sexy kivaa etsiä.tarkoitushan ei ole herättää pahennusta,vaan pitää hauskaa samanmielisten kanssa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      94
      3682
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      45
      3063
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      89
      2619
    4. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2368
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      54
      2361
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2317
    7. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      118
      2227
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      21
      2224
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2193
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      64
      2060
    Aihe