En tiedä miksi,mutta kaipuu on suuri
Kaipaan sinun syliisi
juuri nyt
16354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Minäkin kaipaan, mutta se mies jo nukkuu....luulen.
Kaivataanko me kaikki sitä samaa miestä?
kun ei ihmiset ole mitään tavaroita joista tapellaan. Ihmisillä kun taitaa olla oma tahto:)
no, ei tään palstan naisilla mitään omaa tahtoa ole. sen on vieneet ne kasvottomat äijät, jonka perään ne tääl vinkuu ja hinkuu
Kaikkihan me kirjoittelemme hänelle. Minä ainakin. Mutta ei nyt kaikkea tahtoa, sitä kun tarvitaan niin paljon muuhunkin kuin miehen rutjakkeen perään itkemiseen. Itse häntä tuskin tulen saamaan vaikka alkaisin parkumaan täyteen ääneen. Mutta toivon että nainen jonka hän on valinnut tekee hänet onnelliseksi. Olisi kurjaa hävitä tahdottomalle vinkujalle:)
Niin on täälläkin...
http://www.youtube.com/watch?v=y3Peb6BIRxg
Olisitkohan lämmin kuin kuuma kekäle?
Olisin. Kokeile joskus. :)
Onko sinulla "Ajis" minua oikeasti noin kova ikävä? Ei rakkaani minun!
Varohan sitä syliä, kun olet siinä mieluusi voi juolahtaa rakastelu hänen kanssaan ;)
Toki lähellä on muutoinkin hyvä olla . . .
Aamurakastelu on ihanaa, koko päivän on parempituulinen :)
Kuten myös silloin, kun on kuuma yö takana . . .
Tosin olen liikkeekkä yö - tai aamurakastelutta :D. Mutta ainakin viekeämpänä kuin eilen, heräsinkin hävyttömän aikaisin . . .
liikkeekkä = liikkeellä
Näin on, valitettavasti.
Hmm. Tästä tulikin mieleen, että mikä "Ajis" sinun mielipide on aamurakastelusta? Minulle käy, jos sinäkin haluat. Tki sinun aamu on tosi aikaisin, mutta semmoinen 15-20 minuuttinen,,,,
Aivan iiiihhaanaa tuo aamurakastelu. Hyvissä ruumiin ja sielun voimissa antautuminen himojen vietäväksi.... Rakkaan kanssa.