Bulgariaan juhlimaan 18 v synttäreitä

amadeeee

Hei. Ollaan päätetty kesällä 2013 (kyllä olemme ajoissa:D) lähteä juhlimaan 18 v synttäreitämme bulgarian sunny beachille.
Ollaan katseltu noita hotelleja, oisko jollain suositella jotain nuorisolle sopivaa, halpaa hotellia?
Ja sitten toinen kysymys, kannattaako lähteä mihin aikaan kesästä? Kesäkuu vai heinäkuu? Kumpana on enemmän nuorisoa? Kiitos. Muutakin saa kertoa jos on kerrottavaa:)

7

473

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gsdfg

      Finnmatkojen hotelli Jantra. Ei ole väliä kumpana menette on nuorta porukkaa aina.

      • safnee

        olin itse myös 2vkoa sitten täällä ja siellä oli tosiaan nuorta porukkaa , mikä ei kyllä omaa menoa haitannut :--))


    • Jp132456

      Hei ! Tsekkailes mun matkablogi, viime kesänä käytii Bulgarian Sunny Beachilla. Sieltä löytyy tietoa kenen matkanjärjestän matka otettii ja missä hotellissa oltiin jne. Hintoja jne!

      http://ulukomaille.blogspot.com/

      -Jp

    • tupu

      Katsokaa matkojen hinnat Rantapallosta , sieltä löytyy hyvät tarjoukset matkojen suhteen. Kaikista hotelleista hyvät selostukset . Me löysimme matkat tosi hyvään hintaan . Sivustolla kannattaa käydä usein katsomassa hintoja .

    • IN LOVE WITH SUNNY

      Moi! Ite olin tokaa kertaa nyt Jantra-hotellissa, tykättiin kaverin kanssa toosi paljon. Hlökunta oli mukava, aamupala oli kans suhteellisen hyvä verrattuna siihen mitä paskaa joskus on joutunu Sunnylla syömää. Jantra-hotellista on lyhyt matka rannalle. Oltiin 2 viikkoa kanssa ja hotelliin oltiin tyytyväisiä ja hotelli täynnä nuoria, sopi meille oikeen hyvin! :) Eli Finnmatkojen matka ja Jantra hotelli! TOIMII! :)

    • pläts

      Älkää menkö sinne "juhlimaan"/kännäämään. Siellä ei tarvita enempää örveltäviä Soominuoria pilaamaan lisää suomalaisten huonoa mainetta. Jos menette niin esiintykää edes ruotsalaisina.

      • rgeg

        Heh heh joku vitsinikkari taas vauhdissa...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      97
      4193
    2. 76
      3457
    3. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      72
      3074
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      81
      2539
    5. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      5
      2356
    6. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      206
      2141
    7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2071
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      41
      870
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      73
      801
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      776
    Aihe