Missä sijaitsee Octavian OBD portti?
Octavian OBD väylä
6
7052
Vastaukset
- hhhhhhhhkkkkkkkk
Kun kuski parkkeerraa ittensä siihen jakkarallensa, niin liitin on siinä about vasemman polvilumpion hollilla.
- kkkkkkkkkkhhhhhhhhhh
siinä säilytysboksin takana? tarviiko sitä vaan rempoa voimalla auki?
- leppäköysi
kkkkkkkkkkhhhhhhhhhh kirjoitti:
siinä säilytysboksin takana? tarviiko sitä vaan rempoa voimalla auki?
Liitin on hieman alempana, ei tartte mitään luukkuja availla. Katsele suurinpiirtein konepellin avausvivun korkeudelta. Kuntyönnät obd:tä liittimeen, niin tue liitintä kädelläsi ettei se irtoa pidikkeesttään.
- Anonyymi
Mikä korimalli
Oikean takapyörän spektrografi-anturin keskellä.
ps. ja se on ODB, ei OBD- Anonyymi
Rekisterikilven valon vieressä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1795046Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813626SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt402628SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412286Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä992198Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292077Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan732074Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja882023Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211546Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1141458