haluaisin löytää tytön joka olisi kärsivällinen suhteeni ja sieväkin pikkuisen. muttakun minä ketään lähestyä uskalla. en osaa pokata :( eikä mun pitäisi olla näkymätönkään, MUTTA. missä vika? aina väärässä paikassa?
mistä löytyy?
mimosa
71736
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
..kyllä joku sinusta kiinnostuu.
Kokemuksesta päätellen se oikea astelee elämääsi jossain vaiheessa.(klisee joo mut)
rohkeesti vaan naisten bileisiin...et jää seuraa vaille..
Naisten bileissä saa kyllä hörppiä yksin kaljaa. Naisten bileet on paskoja.
Ihmettelen aina tätä ilmiötä, että joidenkin mielestä bileissä/baareissa saa (joutuu?) olemaan yksin.
Itse ainakin lähes joka kerta vaihdan ainakin muutaman lauseen minulle entuudestaan tuntemattoman naisen kanssa. Niin kävi viime viikonloppunakin Wäiskissä ja Wanhalla pääjuhlassa.
Olenko sitten poikkeava (HEH), mutta toivoisin että useammat naiset oivaltaisivat mikä rikkaus on vain vaikkapa vaihtaa muutama (positiivinen) mielipide uuden ihmisen kanssa.
Monet vaan ehkä pelkäävät, että sellainen koetaan iskuyritykseksi - mistä se sitten kertoo??? Tai, että se toinen jolle menee juttelemaan onkin minulle tyly - no mitä siitä sitten??? Me ihmiset olemme huolissamme joskus niin turhistakin asioista.
Toivottavasti polkumme Sinunkin "Catsy_666" kanssa joskus "kohtaavat", vaikkakin vain viideksi minuutiksi. Ehkä iltasi ei olisi niin "PASKA" - en tiedä. Tai ehkä sen jälkeen voit olla sitä mieltä, että hyvä kun saa istua yksin - tiedä häntä... ;)
Miekii...ihmetteln samaa...mistä se löytyisi???
En kyllä oo edes ettinyt...siinäkö se vika??
Aina kyllä joku tulee luokseni...ja saa minut kiinostumaan...niin se onkin varattu tai naimissa oleva bi...tai jotain muuta...mrrr!!:/
taidan luovuttaa kohta ja uskoa...että ei miuta varten täällä oo ketään....ja kaikki tahtoo vaan pitää minua ystävänään,koska ei tahdo luopua miusta...niitä sit onkin..heh! :)
mutta olishan se kiva että olis se oma mussu...eikä pelkästään ystäviä....
tai sitten se "voimitensäootkaunissaisitkenettahansa" ja minä hypin ja huidon ja viittaan että TÄSSÄ MÄ NYT OLISIN OTA POIS VAAN ja sitten vaan söpötellään ja mennään pois. että juu, ihan varmasti kelpaat, mutta et mulle ainakaan.
>:(
Kuulostaa tutulta...voi...VIDD...U!
Ärsyttäviä...
Oon miettinyt et mikä sit oikeen mättää..??
monasti kyllä miuta sanotaa "liian" heteroksi..mut kun en oo...
No kukas sie sit oot kohtalo toverini??
Jos saa udella näin?? :)
hei jos tahdot kirjoitella niin laita postia...
[email protected]