vautsi vau

Ethän vilustunut ;)
8292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ethän itse ;)

Äänestä
  • mutta pikkukaveri halus kovin ulkoilemaan ;)

    Äänestä

google mapsissa?

Äänestä

Mulin pahemman kerran, puro sanoi puli puli ja sukat kastui kun saappaat hörppäs vettä
Että kyllä vaan :))
Kiitti kulta huolenpidosta :))

Äänestä

No enhän mä vaihtanu kuin takin ja kengät siinä parkkipaikalla... :D

Äänestä

ethän? :)

Äänestä
  • No en kai... Varmaan sieltä ylhäältä työhuonees ikkunasta kattelit ;)

    Äänestä

kuivana pääsin kotio, kengät vain kastui :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


härnäsit kirjoitti:

Ethän vilustunut ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu