lopetin sitikka fanittamisen ja ostin taunuksen.
nyt riittää!
Palstantutkija
10255
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tietenkin yrität laittaa sen museorekisteriin.
Ei kyllä tuo Taunus sa olla museoatuna. Sitikalla minä ajeelen, se on varma ja kokonaistaloudellinenja mukava auto.
"se on varma ja kokonaistaloudellinenja mukava auto", eikä jää paljon puhuttuja hiilijalanjälkiä, mutta öljyisiä jalanjälkiä ....riittää kun huohottaa muukin kuin kuskin henkitys raswat pihalle!!!!
Mikäs hiilenkaivaja se siellä möyrii ? Vai onko joku öljyseikki, vai peräti häntäheikki ?
Täällähän kaikki hullut käy riehumassa kun Citroen sietää ja kestää kaiken..
No ei sentään niin, ota huomioon, että varmaan tuo aloittaja kuulunee noihin vähäosaisiin syrjäytyneisiin. Ymmärtäkäämme heitä raukkoja.
Mutta onneksi rallipuolella sitikka hommat hoitaa: ei laiteta luokittelemattomia osia kuten siviilisittiksiin: saman vuosimallin psa paskoissa eri osat joka pirssissä: mitä nyt hyllystä on löytynyt..ja periytynyt rallipuollelle: ranskalaiset tunarit...itkevät vielä että toimittaja lähetti väärät osat...vit...sampin syöjät ei tarkista mitä laittavat ...no kui arevan voimalaitostyömaa...: sanoivat asiantuntijat että jos venäläisille olisi homma annettu niin voimala olisi jo muutaman vuoden ollut toiminnassa
no ei varmaan kuulu tänne palstalle kuin osittain mutta täytyy kyllä ihmetellä kuinka kädettömiä ranskalaiset ovat sen Arevan suhteen,toivottavasti eivät koskaan käynnistä sitä laitosta-siitä ei hyvää seuraa.
Olisi kyllä oikeasti pitänyt luottaa venäläisten osaamiseen sen suhteen.
Oikeassa olet. Kirjoituksesi ei kuulu tälle palstalle.
joo ei kuulu,toki kertoo ranskalaisesta suurpiirteydestä aika paljon.