miksi ei Silverlight toimi IE:ssä? http://keskustelu.suomi24.fi/node/10558557
Wintoyssa
10
80
Vastaukset
- <¤_¤>
Kyllä Windowsissa toimii edelleenkin kaikki - ihan kaikki!
Tietokoneissa tulee aina silloin-tällöin pieniä ongelmia, käyttöjärjestelmästä huolimatta.
Ubutubussa tuo taasen ei toimi mitenkään!- Annappa ohjetta...
Vastaappa sitten että miten saa toimimaan IE:ssä.
Annappa ohjetta... kirjoitti:
Vastaappa sitten että miten saa toimimaan IE:ssä.
Vastasin nyt sinne aloittelijat palstalle.
- IE=buginen baska
f.e.dzerzhinsky kirjoitti:
Vastasin nyt sinne aloittelijat palstalle.
IE=buginen baska. Liian vaikeata.
- Jänistääkö?
f.e.dzerzhinsky kirjoitti:
Vastasin nyt sinne aloittelijat palstalle.
>Vastasin nyt sinne...
Etkö uskalla täällä sanoa että Silverlight vaatii kaikkien turvaongelmien äidin eli ActiveXn? ;) - kaikki toimiva
Jänistääkö? kirjoitti:
>Vastasin nyt sinne...
Etkö uskalla täällä sanoa että Silverlight vaatii kaikkien turvaongelmien äidin eli ActiveXn? ;)on peelolle vaarallista kun on siihen tottunut että mikään ei tuputuksissa koskaan toimi !
- oot vaan niin
IE=buginen baska kirjoitti:
IE=buginen baska. Liian vaikeata.
tyhmä peelo että et osaa tuollaista yksinkertaista lisäosaa itse asentaa, parasta pelailla sitä peruna-poika peliä vaan kyllä se upuntuissa toimii !
- Oikea palsta sulle
f.e.dzerzhinsky kirjoitti:
Vastasin nyt sinne aloittelijat palstalle.
Pysykkin siellä.
Jänistääkö? kirjoitti:
>Vastasin nyt sinne...
Etkö uskalla täällä sanoa että Silverlight vaatii kaikkien turvaongelmien äidin eli ActiveXn? ;)Et näköjään ymmärrä koko asiaa. Silverlight ei tarvitse Active-X:ää, Silverlight ON Active-X komponentti aivan samoin kuin vaikka Java ja Flash lisäosat IE:ssä.
- toimiihan siinä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h52742Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062571Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv172291Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.461875- 321453
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141443- 1771163
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011144Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201063Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81948