Kysely, yhdyntä+menkat?

Mitä mieltä olette; pojat/miehet? Pystyisittekö yhdyntään jos tytöllä/naisella on samaan aikaan kuukautiset?

Entä tytöt/naiset; haluaisitteko harrastaa seksiä kuukautisten aikana?
8233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hmm,mua miettyttää ;Dkoska olen mies ja sithän ne veret tulis mun kyrvälle ja naisesta ei saatais tuntua kivalle.jossei sitten halua lapsia XD entiiä ...:D

Äänestä

Ei olisi väliä, vaikka minulla olisikin kuukautiset. Pitäisi vaan huolehtia siitä, ettei sotke koko sänkyä... :D

Äänestä
  • Kyllä juuri olin yhden tytön kanssa yhdynnässä kun sillä oli menkat, tuntui ihan hyvältä kun tyttö vielä pyysi etten laittaisi kortsua, vaan paljaaltaan ja vuoto sisään, ei ole raskauden vaaraakaan menkkojen aikaan

    Äänestä

  • Molemmat nautti kirjoitti:

    Kyllä juuri olin yhden tytön kanssa yhdynnässä kun sillä oli menkat, tuntui ihan hyvältä kun tyttö vielä pyysi etten laittaisi kortsua, vaan paljaaltaan ja vuoto sisään, ei ole raskauden vaaraakaan menkkojen aikaan

    hyvin hävytöntä

    Äänestä

  • Molemmat nautti kirjoitti:

    Kyllä juuri olin yhden tytön kanssa yhdynnässä kun sillä oli menkat, tuntui ihan hyvältä kun tyttö vielä pyysi etten laittaisi kortsua, vaan paljaaltaan ja vuoto sisään, ei ole raskauden vaaraakaan menkkojen aikaan

    "ei ole raskauden vaaraakaan menkkojen aikaan"

    Yllättävän yleinen harhaluulo. No ainahan jonkun pitää hoitaa vahinkolasten alkuunpaneminen.

    Äänestä

tosi likasta joten en ainakaan itse haluaisi !

Äänestä

En pystyis, hyi helweti! Ja tyttöystävä sanoo "access denied" menkkojensa aikaan.

Äänestä

Itse ainakin harrastan tyttöystäväni kanssa myös menkkojen aikaan seksiä. Jos sängyssä niin pyyhe vaan alle jottei lakanat sotkeudu tai sitten suihku/poreamme pano :D On siin jotain likasta mut samalla kiihottavaa. Ja liukuu vielä paremmin ku normaalisti, vaikkei siintä nyt olekkaan ongelmaa.

Se on ihan henkilökohtainen asia että häiritteekö se veri. Suuseksiä emme kyllä menkkojen aikaan harrasta, se ajatus etoo molempia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


WeRRef kirjoitti:

Mitä mieltä olette; pojat/miehet? Pystyisittekö yhdyntään jos tytöllä/naisella on samaan aikaan kuukautiset?

Entä tytöt/naiset; haluaisitteko harrastaa seksiä kuukautisten aikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu